Vietnamské restaurace – Střední a Severní Čechy

1–4 firem z 4 nalezených Filtry

1Pho Original restaurant

4.5
★★★★★
★★★★★
(452)
Záhřebská 468/21, Praha 2 - Vinohrady
Otevřeno do 23:00
Bezdlužná

naší restauraci na Královských Vinohradech můžete ochutnat speciality orientální kuchyně. K přípravě našich specialit používáme kvalitní suroviny, čerstvou zeleninu a mnoho bylinek. Nabídneme Vám jak masové speciality či speciality z mořských plodů, tak i bezmasé pokrmy pro vegetariány, servírované…

2VEGANLAND EU s.r.o.2 pobočky

4.5
★★★★★
★★★★★
(30)
Roztylská 2321/19, Praha 4- Chodov Bezdlužná

Jsme veganská restaurace s vietnamskými kořeny. Vybrat si můžete z teplých jídel jako jsou polévky, omáčky, nudle, restovaná, dušená nebo pečená zelenina s tofu nebo sójovým masem, a to ať už na způsob asijské nebo s prvky české kuchyně. Provozujeme také e-shop s nabídkou doplňků stravy, proteinů,…

3Spolek milců čaje s.r.o. (pobočka Praha 7-Holešovice)3 pobočky

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Dělnická 1020/54, Praha 7-Holešovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Dovoz a prodej čajů z celého světa - Čína, Nepál, Japonsko, Vietnam, Turecko, Korea, Afrika, Anglie a Indie. Provoz sítě čajoven.

4Spolek milců čaje s.r.o. - Dobrá Čajovna3 pobočky

Václavské náměstí…, Praha 1-Nové Město
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Čajovna, obchod s čajem. Žluté, zelené, bílé, modrozelené, červené, tmavé i ovoněné čaje z Číny, Nepálu, Japonska, Vietnamu, Turecka, Afriky, Anglie a Indie. Čaje podáváme dle tradice Orientu.


Firmy v dalších lokalitách


Vietnamské restaurace v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Vietnamské restaurace najdete 4 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 4 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 1 firem v regionu Střední a Severní Čechy.