Všeobecná medicína koní – Střední a Severní Čechy

Všeobecná medicína koní je obor veterinární medicíny, který se zabývá diagnostikou, léčbou a prevencí nemocí u koní. Tento obor se věnuje jak akutním, tak i chronickým onemocněním a zahrnuje celou řadu terapeutických postupů.

1–10 firem z 384 nalezených Filtry

1H-vet.spol.s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(576)
Lochotínská 699, Praha 10-Horní… Bezdlužná Ověřená

Provozujeme veterinární kliniku pro malá zvířata. Léčíme nejen nemoci psů a koček, ale i nemoci králíků a malých savců. Naší specializací je interní medicína, chirurgie, ortopedie a kardiologie. V rámci kardiologie provádíme echokardiografii. Navštivte naši veterinu, o vašeho mazlíčka se…

2Král Josef, MVDr. - Veterinární klinika u Kašpara

4.7
★★★★★
★★★★★
(573)
Roháčova 836, Kolín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Veterinární klinika U Kašpara poskytuje odbornou veterinární péči psům, kočkám, drobným savcům a exotickým zvířatům ze zájmových chovů. Poskytujeme komplexní veterinární služby včetně prodeje veterinárních krmiv a antiparazitik. Navštivte naši veterinu v Kolíně!

3Veterinární ordinace - Pán Martin, MVDr.1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(19)
Nádražní 95, Sedlčany Bezdlužná Ověřená

Provozujeme veterinární ordinace. Odbornou veterinární péči poskytujeme nejen domácím zvířatům, ale i hospodářským zvířatům, koním, exotickým zvířatům a zoo zvířatům. Spolupracujeme s významnými veterinárními klinikami. Navštivte naši veterinu v Sedlčanech a Táboře.

4Gynekologie MUDr. Ivana Kuklová, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(15)
Vrchlického 802/46, Liberec
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Gynekologická ordinace zabývající se komplexní gynekologickou péčí o ženy, očkováním proti hpv virům. Provádíme ultrazvukové vyšetření a provozujeme těhotenskou poradnu. Více informací naleznete na našich internetových stránkách. Kontaktujte nás!

5MEDICENTRUM, družstvo

3.1
★★★★★
★★★★★
(5)
Masarykova 699/9, Liberec
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Specializujeme se na údržbu a správu nemovitostí a správu bytového fondu. Pronajímáme nebytové prostory a přidělujeme družstevní nebytové prostory. Dále provozujeme Medicentrum. Bližší informace, aktuality a kontakty naleznete na našich webových stránkách.

6Semi-vet spol. s.r.o.1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(81)
Brodská 106 , Semily-Podmoklice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Provozujeme služby veterinární kliniky. Jsme zařízení specializované na poskytování preventivní a léčebné péče pro psy, kočky, drobné savce a plazy. Zajišťujeme též veterinární preventivní a léčebnou činnost hospodářských zvířat. Naše veterinární ordinace nabízí poradenskou činnost a konzultace…

7MVDr. Petr Coufal - Veterinární klinika Poděbrady

4.7
★★★★★
★★★★★
(2)
Prokopova 438/23 , Poděbrady III
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Od roku 1992 působí jako veterinární ošetřovna se dvěmi veterinárními lékaři. V roce 2007 se rozrůstá o další lékařku a buduje si statut kliniky s pohotovostní péčí. Snahou je poskytovat co nejvyšší odbornou úroveň veterinární péče o svěřené pacienty a co možná nejlepší přístup k našim klientům. V…

8EKOSTATEK VLKANEČ

4.2
★★★★★
★★★★★
(8)
Vlkaneč 37, Vlkaneč Bezdlužná

Ekostatek Vlkaneč je malé rodinné a ekologické hospodářství na úplném konci středních Čech. Vyrábíme ovocné a zeleninové konzervované bio výrobky a pořádáme kurzy zavařování. Nabízíme také prodej bio bedýnek.

9Oblastní nemocnice Kolín, a.s.14 poboček

3.1
★★★★★
★★★★★
(274)
Žižkova 146, Kolín Bezdlužná

Vstřícná středočeská nemocnice poskytující komplexní péči na 29 specializovaných odděleních.

10MUDr. Kříž Václav

Chirurgická ambulance. Nabídka bezbolestné léčby hemoroidů, laserové terapie a estetické medicíny včetně rejuvenace pleti. Poskytujeme poradenství v oblasti nemoci prsů, konečníku a tlustého střeva či diabetických komplikací.


Firmy v dalších lokalitách


Všeobecná medicína koní v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Všeobecná medicína koní se věnuje nejen léčbě nemocí, ale také prevenci jejich vzniku. Veterináři se snaží minimalizovat riziko vzniku nemocí a poranění u koní, a to prostřednictvím pravidelných prohlídek a očkování.

V rámci všeOblastné medicíny koní se veterináři specializují na různé oblasti, jako jsou například ortopedie, gastroenterologie, neurologie, kardiologie, dermatologie a další. Díky tomu jsou schopni poskytnout komplexní péči o zdraví koní.

v oblasti Střední a Severní Čechy je k dispozici několik veterinárních klinik, které se specializují na všeOblastnou medicínu koní. Tyto kliniky poskytují širokou škálu služeb, včetně diagnostiky, léčby a prevence nemocí u koní.

Mezi nejčastější postupy v rámci všeOblastné medicíny koní patří:

1. Prohlídky a očkování - pravidelné prohlídky a očkování jsou klíčové pro prevenci nemocí a poranění u koní.

2. Diagnostika - veterináři používají různé diagnostické metody, jako jsou například rentgenové snímky, ultrazvukové vyšetření, krevní testy a další, k určení příčiny onemocnění.

3. Léčba - léčba nemocí u koní může zahrnovat různé terapeutické postupy, jako jsou například léky, chirurgické zákroky, fyzioterapie a další.

4. Poradenská služba - veterináři poskytují majitelům koní poradenskou službu ohledně výživy, chovu a dalších aspektů péče o koně.

Všeobecná medicína koní je klíčová pro zajištění zdraví a pohody koní. Díky pravidelným prohlídkám a očkování a včasné diagnostice a léčbě nemocí mohou majitelé koní zajistit dlouhý a zdravý život svých zvířat.