Výroba trenažérů – Střední a Severní Čechy

V oblasti Střední a Severní Čechy se nachází řada firem, které se specializují na výrobu trenažérů. Tyto zařízení jsou velmi oblíbená mezi sportovci, kteří chtějí zlepšit svou fyzickou kondici a posílit své svaly.

1–2 firem z 2 nalezených Filtry

1ATOMIsport, s.r.o.

Havlíčkova, Kolín Bezdlužná

Zastupujeme značky: PRECOR USA - přední výrobce profesionálního vybavení pro fitness a hotelová wellness zařízení. CardioTheater - integruje zábavné systémy a personální TV pro všechny typy trenažérů. Jsme členem obchodní skupiny AMER SPORTS.

2FITHAM s.r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(65)
Kubelíkova 679/80, Liberec Bezdlužná

Jsme online obchod jednoho z předních dodavatelů vybavení pro domácí i komerční fitness a aerobic a bojové sporty a to s dopravou po celé ČR zdarma a nabízíme vše pro fitness a bojové sporty a posilování a aerobic a zde si vyberete si svůj rotoped a eliptical a posilovací stroje a lavice a crossový…


Firmy v dalších lokalitách


Výroba trenažérů v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Výroba trenažérů je velmi náročný proces, který vyžaduje preciznost a kvalitní materiály. Firmy v oblasti Střední a Severní Čechy se však pyšní tím, že dokážou vyrábět trenažéry nejen s vysokou kvalitou, ale také za velmi přijatelné ceny. Pokud hledáte kvalitní trenažér pro svůj trénink, určitě se podívejte na nabídku firem v oblasti Střední a Severní Čechy.