Výroba zahradních palisád – Střední a Severní Čechy

V oblasti Střední a Severní Čechy se nachází mnoho zahradních úprav, které potřebují kvalitní palisády. Výroba zahradních palisád je specializací mnoha zahradnických firem v této oblasti.

1–7 firem z 7 nalezených Filtry

1KOBRA formy CZ, spol. s r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(80)
Žerotínova 1053, Pečky Bezdlužná Ověřená

Dodávky strojních forem pro vibrolisy na výrobu betonových dlažeb, obrubníků, tvárnic a ostatních betonových výrobků. Provádění repasí.

2Krutský spol. s r.o.- Stavebniny Krutský1 pobočka

4.2
★★★★★
★★★★★
(87)
Škvorecká 871, Úvaly Bezdlužná

Firma Stavebniny Krutský nabízí zákazníkům již více než 20 let své zkušenosti s prodejem stavebních materiálů, nářadí a potřeb pro stavbu. Služby poskytujeme jak realizačním firmám, tak konečnému zákazníkovi. Vedle kompletního sortimentu produktů stavebnin od výrobců Porotherm Ytong, BEST, KB BLOK,…

3Liebscher s.r.o. - Umělý pískovec

5.0
★★★★★
★★★★★
(9)
Říčanská 181, Sibřina
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Vyrábíme umělý kámen i pískovec, bazénové lemy, bazénovou dlažbu, obklady, balustrády, ploty, PL-bloky na stavbu bazénových stěn, květináče, krby, parapety , , sochy. Stavíme kamenné zídky, žlaby a balustrády.

4SEMMELROCK STEIN+DESIGN dlažby, a.s.1 pobočka

4.6
★★★★★
★★★★★
(103)
Ledčice 235, Ledčice
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Semmelrock stein design dlažby a.s. vyniká kvalitou, inovací a náročným designem. Nabízí venkovní dlažbu, betonové dlaždice, zdi, ploty, obrubníky, schody a zahradní architekturu. Chceme přispět ke kráse zahrady i celého města.

5CS-BETON s.r.o.1 pobočka

4.3
★★★★★
★★★★★
(253)
Velké Žernoseky 184, Velké Žernoseky

Prodáváme a vyrábíme betonové prvky komunikací či odvodňovací systémy dálnic a letišť, betonové dlažby i vegetační dílce, plotové prvky a palisády, opěrné zdi i obrubníky, žlaby, tvárnice a další betonové výrobky.

6Stanislav Pališek

Stanislav Pališek, se sídlem Na Průhoně 410, 285 71, Vrdy, v okrese Kutná Hora a v kraji Střední Čechy. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství. Založení v roce 2013. Předmětem podnikání je: Zednictví Výroba, obchod a služby neuvedené v…

7CS-BETON Prefa s.r.o. - Lužec nad Vltavou1 pobočka

Obchodní značka CSBETON Prefa vznikla na základě spojení výrobních portfolií společností CS-BETON s.r.o, BETONIKA plus s.r.o. a PREFA Grygov a.s. určených zejména pro velké dopravní stavby a kanalizací, které jsou v současné době vyráběny v závodech Velké Žernoseky, Lužec nad Vltavou a Grygov.…


Firmy v dalších lokalitách


Výroba zahradních palisád v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Tyto palisády jsou nejen praktické, ale také estetické a dokážou zvýraznit krásu zahrady. Výroba zahradních palisád v oblasti Střední a Severní Čechy je zajištěna moderními technologiemi a kvalitními materiály, což zaručuje dlouhou životnost a odolnost proti povětrnostním vlivům. Pokud hledáte kvalitní zahradní palisády, v oblasti Střední a Severní Čechy určitě najdete mnoho spolehlivých firem, které vám je rády dodají.