Výstavba gabionů – Střední a Severní Čechy

1–10 firem z 12 nalezených Filtry

1Bubla Karel - stavební služby

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Hlízovská 364, Starý Kolín Bezdlužná

Naše firma se zabývá nejen výstavbou nových rodinných domů. Zakázky realizujeme od zpracování projektu, vyřízení stavebního povolení, zhotovení vlastní stavby na klíč až po zahradní úpravy a oplocení. Dále se specializujeme na rekonstrukce budov a jejich přestavby na energeticky úsporné domy.

2H-INTES s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Pod Borkem 319, Mladá Boleslav… Bezdlužná

Realizace komunikací, opěrných zdí, parkovacích ploch a mostů, zemní práce, drcení stavební sutě. Poradenská a projektová činnost v investiční výstavbě.

3A.R.G. Stavby s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Pivoňková 2440/14, Říčany Bezdlužná

Společnost A.R.G. Stavby s.r.o. se specializuje na výstavbu gabionových plotů, okrasných či opěrných zdí a prvků zahradní architektury. Nabízí kompletní řešení zakázky od poradenství, přes počáteční návrh, až po vlastní realizaci. Součástí nabídky jsou samozřejmě veškeré zemní práce včetně uložení…

4HBAPS, s.r.o.

Naším oborem je výstavba rodinných domů, realizace pozemních, vodohospodářských, lesotechnických staveb a výstavba opěrných zdí z lomového kamene a gabionů, výstavba rybích přechodů, regulace vodních toků.

51.jizerskohorská stavební společnost, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Pražská 392, Hodkovice nad… Bezdlužná

Specializujeme se na vodohospodářské, zemní a výkopové práce. Provádíme zpevnění plochy, gabionové zdi, plochy ze zámkové dlažby a asfaltového betonu.

6PSB-LBC s.r.o. - Gabiony Liberec

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Stará 35, Liberec XXXIII…
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Naším oborem je výstavba gabionových konstrukcí. Prodej gabionů svařovaných i pletených. Výstavba vyztužených svahů a násypů. Zabýváme se prodejem a výstavbou plotů.

7Beer Petr

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Mstišovská 315, Dubí
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Firma se zabívá stavěním gabionů, plotůa protihlukových stěn. Dále také zajistí veškeré zemní práce a další služby.

8Activcon Group s.r.o.

V Kopci 49, Zdiby Bezdlužná

Specializujeme se na dodávky a montáže gabionů, opěrných zdí, armovaných svahů, plotů, ohrad aj. Provádíme zemní práce. Společnost vznikla původně jako subjekt Václav Sinák - zemní práce, s následnou specializací na realizace drátokamenných a výztužných konstrukcí včetně souvisejících zemních prací…

9Mládek Daniel- DM bagry

Plavy 152, Plavy Bezdlužná

Provádíme především zemní a výkopové práce bagrem 5t a 8t, dopravu stavebního materiálu, odvoz suti a pod. Dále se specializujeme na přípravné a dokončovací stavební práce, stavbu základů pro pozemní stavby, terénní úpravy, liniové stavby, realizace zpevněných ploch, gabionové stěny a mnoho dalšího.

10Janata Jindřich

Provádíme stavební práce a rekonstrukce. Výstavba gabionových zdí.


Firmy v dalších lokalitách


Výstavba gabionů v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Výstavba gabionů najdete 12 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 11 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 4 firem v regionu Střední a Severní Čechy.