Výtvarné výstavy – Střední a Severní Čechy

V oblasti Střední a Severní Čechy se koná výstava výtvarného umění, která představuje nejnovější trendy a techniky v oboru. Tato výstava je ideální pro všechny, kteří mají zájem o umění a chtějí se seznámit s novými uměleckými směry.

1–10 firem z 63 nalezených Filtry

1KERAMIKA TERA-COTA

4.8
★★★★★
★★★★★
(4)
Vidice 15, Vidice Bezdlužná

Keramická dílna. Specializujeme se na zhotovení a prodej keramiky. Autorka používá zcela originální technologie a vlastní stylizace zvířecích a rostlinných motivů a nejrůznějších znaků a symbolů. Vzniká tak originální autorská užitá keramika zaměřená především na jídelní a čajové servisy.

2Galerie Středočeského kraje - GASK, příspěvková organizace

4.8
★★★★★
★★★★★
(775)
Barborská 51, Kutná Hora
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Galerie Středočeského kraje - GASK je druhou největší galerií v České republice. Návštěvníci mohou navštívit stálou expozici, prezentující moderní a současné umění 20. a 21. století. Naleznou zde nejvýznamnější díla ze sbírek galerie. Další výstavy dle aktuálního výstavního plánu, který pravidelně…

3GALERIE FELIXE JENEWEINA MĚSTA KUTNÉ HORY

4.6
★★★★★
★★★★★
(102)
Palackého náměstí…, Kutná Hora
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Galerie Felixe Jeneweina je městskou galerií výtvarného umění města Kutná Hora. Vedle správy uměleckých sbírek se systematicky věnuje výstavní činnosti. Jejím aktuálním cílem je za pomoci výstavních programů přispívat k udržení kreditu Kutné Hory získaného zapsáním města na listinu Světového…

4Regionální muzeum v Kolíně, p. o.2 pobočky

Karlovo náměstí 8, Kolín I
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Regionální muzeum v Kolíně je kulturní institucí s více než stoletou tradicí. Uchovává a vystavuje početný fond sbírkových předmětů z oblasti archeologie, historie, dějin umění, výtvarného umění, národopisu, etnomologie a dalších přírodních oborech. Muzejní expozice se nacházejí ve…

5Muzeum Českého krasu - Plzeňská brána2 pobočky

4.5
★★★★★
★★★★★
(19)
Palackého, Beroun
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Berounské muzeum již po dlouhé roky zajišťuje kulturní obohacení, zajímavé vernisáže a v neposlední řadě je součástí muzea Geopark Barrandien. Jedná se o expozici pod širým nebem situovanou na muzejním dvoře o rozloze 340 m2. Vítáme u nás každého návštěvníka, ať už z dáli nebo Berouna!

6AGENTURA REAG, s.r.o.

Internetová prodejní galerie. Nabídka výtvarných fotografií, uměleckých tisků a grafiky.

7DŮM ŘEMESEL ARCADIS2 pobočky

4.5
★★★★★
★★★★★
(198)
Vysoká 3, Vysoká Bezdlužná

Jsme parta nadšenců, kteří se snaží vdechnout život myšlence na vytvoření kulturního stánku, kde budou dospělí a děti pod vedením zkušených výtvarníků a řemeslníků objevovat taje a kouzla výtvarného umění a původního řemesla. Máme rádi keramiku a práci s ní, máme rádi příjemné a inspirativní…

8Památník Lidice příspěvková organizace Ministerstva kultury ČR

4.5
★★★★★
★★★★★
(226)
Tokajická 152, Lidice Bezdlužná

Národní kulturní památka Památník Lidice nabízí muzeum, galerii s restaurací, výstavy, vzdělávací středisko, ubytování, růžový sad, pořádání svateb, seminářů, programů pro školy, soutěže, přehlídku sborů.

9Hrušková Marcela, Ing. - Galerie - Ikaros

4.2
★★★★★
★★★★★
(1)
Fűgnerova 667/5, Slaný Bezdlužná

Galerie. Výstava výtvarného umění z oborů malířství, sochařství, grafiky, keramiky, skla, dřeva a uměleckého kovářství.

10Galerie Zlatohlávek, s.r.o.1 pobočka

Nabízíme kompletní servis při nákupu a prodeji uměleckých děl i při převzetí uměleckého díla do komisního prodeje. Mimo odborné posouzení díla nabízí restaurování děl, rámování obrazů a paspartování kreseb a grafik. Sběratelům umění poskytuje poradenství při zakládání a rozvíjení soukromých sbírek.


Firmy v dalších lokalitách


Výtvarné výstavy v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na výstavě se můžete těšit na díla nejtalentovanějších umělců z celého světa, kteří představí své nejnovější práce. Vstup na výstavu je zdarma a otevřeno je každý den od 10:00 do 18:00 hodin. Pokud máte rádi umění, určitě neváhejte a navštivte tuto výstavu v oblasti Střední a Severní Čechy.