Výuka francouzského jazyka – Střední a Severní Čechy

1–10 firem z 25 nalezených Filtry

1Smetanová Tereza, Bc.- Jazyková škola Smetanová, Jedlička

Výuka anglického, německého, francouzského, norského, švédského, španělského a japonského jazyka. Nabídka výuky českého jazyka pro cizince.

2Jazyková škola BETICA Neratovice1 pobočka

Poskytujeme kurzy anglického, francouzského, italského, německého, ruského a španělského jazyka. Dále nabízíme překlady angličtiny a překlady španělštiny. Cizojazyčné kurzy jsme schopni realizovat jak formou firemní jazykové výuky, tak i individuální jazykovou výukou.

3Jazyková škola Hříbek - Hana Martincová1 pobočka

Provozujeme jazykovou školu s nabídkou výuky pro jednotlivce i malé skupiny. Zaměřujeme se na výuku francouzského, italského, španělského, anglického a německého jazyka. Veškeré kurzy jsou připravené pro děti i dospělé. Připravujeme studenty na jazykové zkoušky. Nabízíme češtinu pro cizince.

4Koubská Klára, Mgr.

Specializujeme se na výuku českého, německého, anglického, francouzského a španělského jazyka pro děti i dospělé. Pořádáme kurzy pro děti, veřejnost i individuální výuku. Provádíme firemní vzdělávání. Jsme jazyková škola Robinson.

5Gymnázium Václava Hlavatého, Louny, Poděbradova 661, příspěvková organizace

Gymnázium s kapacitou 360 žáků a těmito studijními obory. Obor s kódem 79 - 41 - K/41 Gymnázium. gymnázium čtyřleté, všeobecné zaměření, forma studia denní, výuka podle ŠVP od 1. 9. 2009 a s kódem 79 - 41 - K/81 Gymnázium. gymnázium osmileté, všeobecné zaměření, forma studia denní, výuka podle ŠVP…

6Základní škola Kladno, C.Boudy 1188

Základní škola pro 530 žáků s jídelnou a družinou a s rozšířenu výukou anglického, německého, francouzského a ruského jazyka. Vedeme kroužky šachů, florbalu, španělštiny, keramiky, výtvarných činností, fotografování, zpěvu, tance a další. Pro studenty pořádáme řadu sportovních i kulturních akcí.

7První jazyková základní škola v Praze 4, Praha 4, Horáčkova 1100

Horáčkova 1100/14, Praha 4- Krč
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Základní jazyková škola nabízí výuku německého, anglického, francouzského, španělského jazyka. Jazykové kurzy na přípravy mezinárodních zkoušek PET, FCE, CAE.

8Roudná Marie, Mgr.

Výuka a doučování francouzského jazyka pro začátečníky i pokročilé.

9Sechovcová Lenka, Mgr.

Nabídka individuální, firemní a skupinové výuky anglického či francouzského jazyka.

10Mrázová Daniela, Mgr.

Nabízím překlady, tlumočení a výuku francouzského a norského jazyka.


Firmy v dalších lokalitách


Výuka francouzského jazyka v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Výuka francouzského jazyka najdete 25 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 23 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 8 firem v regionu Střední a Severní Čechy.