Státní zkušebna – Střední a Severní Čechy

Oblast Střední a Severní Čechy je domovem mnoha významných institucí, mezi nimiž patří i státní zkušebna. Tato instituce se specializuje na poskytování kvalitních a spolehlivých testovacích služeb pro různé průmyslové odvětví.

1–10 firem z 15 nalezených Filtry

1Výzkumný ústav pozemních staveb - Certifikační společnost, s.r.o.3 pobočky

Výzkumný ústav pozemních staveb je česká organizace s více než 20-ti letou tradicí ve výkonu státního zkušebnictví, certifikaci a posuzování shody stavebních výrobků a 10-ti letou tradicí v posuzování a certifikaci systémů managementu a je prvním akreditovaným ověřovatelem v českém programu EPD.

2Ústav fotoniky a elektroniky AV ČR, v.v.i.

5.0
★★★★★
★★★★★
(21)
Chaberská 57, Praha 8 - Kobylisy Bezdlužná

Ústav fotoniky a elektroniky AV ČR, v. v. i. (ÚFE) je veřejná výzkumná instituce, která provádí základní a aplikovaný výzkum v oblasti fotoniky, optoelektroniky a elektroniky. V těchto oblastech ÚFE rozšiřuje vědecké poznání a zabývá se vývojem nových špičkových technologií. ÚFE je zapojeno jak do…

3Státní zkušebna zemědělských, potravinářských a lesnických strojů, akciová…1 pobočka

Akreditovaná laboratoř a certifikační orgán nabízející zkoušky i certifikaci výrobků, strojů a zařízení pro zemědělství.

4Státní ústav radiační ochrany, v.v.i.

4.5
★★★★★
★★★★★
(55)
Bartoškova 1450/28, Praha 4 - Nusle Bezdlužná

Provádíme výzkum v oblasti radiační ochrany a měření radioaktivity. Poskytujeme vzdělávání v rámci kurzů a školení v oboru radiační ochrany.

5Technologické centrum Akademie věd České republiky1 pobočka

4.9
★★★★★
★★★★★
(8)
Ve Struhách 1076/27, Praha 6 - Podbaba Bezdlužná

Technologické centrum Akademie věd České republiky podporuje zapojení České republiky do Evropského výzkumného prostoru. Je zdrojem aktuálních informací o evropském výzkumu, připravuje analytické a koncepční studie pro výzkum a inovace, uskutečňuje mezinárodní technologický transfer a podporuje…

6Puncovní úřad (pobočka Turnov)8 poboček

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Výšinka 1409, Turnov Bezdlužná

Státní správa v oblasti puncovnictví a zkoušení drahých kovů. Provádění puncovních kontrol zboží zhotoveného z drahých kovů.

7Grantová agentura České republiky

Podpora projektů výzkumu i vývoje ze státních prostředků.

8Výzkumný ústav práce a sociálních věcí, v. v. i.1 pobočka

3.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Palackého náměstí…, Praha 2-Nové Město Bezdlužná

Aplikovaný výzkum v oblasti práce a sociálních věcí, formulovaný podle aktuálních potřeb orgánů státní správy. Konzultantská činnost pro uživatele výsledků výzkumů, konference, semináře i vydávání odborných publikací.

9Státní zdravotní ústav se sídlem v Praze

Nabízíme přípravu podkladů pro národní zdravotní politiku a pro ochranu a podporu zdraví. Provádíme monitorování a výzkum vztahů životních podmínek a zdraví. Disponujeme akreditovanými vzdělávacími programy.

10Centrum pro dokumentaci majetkových převodů kulturních statků obětí II. světové…

Centrum pro dokumentaci majetkových převodů kulturních statků obětí II. světové války, o.p.s., se sídlem Čs. armády 828/34, 160 00, Praha-Bubeneč, v okrese Praha 6 a v kraji Praha - město, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. O 331, Krajský soud v Ústí nad Labem. Právní forma Obecně prospěšná…


Firmy v dalších lokalitách


Státní zkušebna v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Státní zkušebna v oblasti Střední a Severní Čechy je jednou z nejvýznamnějších v České republice a nabízí širokou škálu testovacích služeb.

Státní zkušebna v oblasti Střední a Severní Čechy se zaměřuje na testování různých materiálů, včetně kovů, plastů, textilií a dalších průmyslových materiálů. Tato instituce také poskytuje testovací služby pro automobilový průmysl, včetně testování motorů, brzdových systémů a dalších důležitých komponentů.

Kromě toho státní zkušebna v oblasti Střední a Severní Čechy nabízí také testovací služby pro potravinářský průmysl, včetně testování kvality potravin a nápojů. Tato instituce také poskytuje testovací služby pro farmaceutický průmysl, včetně testování léčiv a dalších farmaceutických produktů.

Státní zkušebna v oblasti Střední a Severní Čechy je vybavena nejmodernějšími zařízeními a technologiemi, které umožňují poskytovat kvalitní a spolehlivé testovací služby. Tato instituce má také tým zkušených odborníků, kteří jsou schopni poskytnout odborné poradenství a podporu při testování různých materiálů a produktů.

Pokud hledáte spolehlivou a kvalitní státní zkušebnu v oblasti Střední a Severní Čechy, pak je tato instituce tou správnou volbou. Státní zkušebna v oblasti Střední a Severní Čechy nabízí širokou škálu testovacích služeb pro různé průmyslové odvětví a je vybavena nejmodernějšími zařízeními a technologiemi. Kontaktujte tuto instituci a získejte kvalitní a spolehlivé testovací služby pro vaše produkty a materiály.