Demontáž starých podlahových krytin – Střední a Severní Čechy

V oblasti Střední a Severní Čechy se často setkáváme s potřebou demontáže starých podlahových krytin. Tyto krytiny mohou být nejen zastaralé, ale také poškozené a nebezpečné.

1–7 firem z 7 nalezených Filtry

1PODLAHÁŘSTVÍ - Vojtěch Vavřička

4.9
★★★★★
★★★★★
(2)
Rumunská 1818/4, Praha 2 Bezdlužná

Pokládka parket, masivních a plovoucích podlah. Kompletní podlahářské práce. Renovace parket - bezprašně! Vinyl, pokládka a prodej vinylových podlah. Podívejte se na naše reference a fotografie.

2Kouřil Vítězslav - PODLAHY KOUŘIL.CZ

Zabývá se pokládkou a demontáží veškerých podlahových krytin včetně plovoucích a vinylových podlah. Provádí broušení betonových, anhydritových či dřevěných podlah. Dále nabízím tepelné izolace. Poskytuji zaměření zakázky, vzorníky a osobní konzultace.

3PSBS s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(94)
Křížová 1808, Jablonec nad Nisou Bezdlužná

Provádíme pokládku, údržbu a renovaci podlah. Dále zajišťujeme výškové práce, ořezy stromů, montáž a demotáž hromosvodů.

4Rekonstrukce interiérů a bytů Praha, s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(1)
Komunardů 1154/38, Praha 7 -Holešovice

Děláme a nabízíme kompletní rekonstrukční práce od bourání a demontáží přes kompletní zednické a jiné řemeslné práce a děláme pokládku i také dodávku podlahových krytin.

5Humpolec Petr

Provádíme zednické a obkladačské práce včetně zámkové dlažby a zateplování či střechy a podlahy i koupelny, interiéry, demontáž a montáž oken a bourací práce.

6Effler Miroslav

Sedlec 10, Sedlec Bezdlužná

Naším oborem je nabídka pokládání, výměn či oprav PVC, koberců a bezpečnostních schodišťových hran. Provádění demontáží a vyrovnání podkladů.

7KUČERA Libor - Pokládání podlah, podlahových krytin

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Teplická 284, Praha 9 Střížkov Bezdlužná

Provádíme pokládku podlahových krytin včetně kompletní demontáže staré podlahové krytiny a likvidace odpadu, popř. pokládky bez nutnosti demontáže staré krytiny.


Firmy v dalších lokalitách


Demontáž starých podlahových krytin v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Proto je důležité najít spolehlivého odborníka na demontáž, který dokáže tuto práci provést rychle a efektivně.

Demontáž starých podlahových krytin v oblasti Střední a Severní Čechy je často nutná při rekonstrukci bytu, domu nebo kanceláře. Tento proces vyžaduje zkušené pracovníky, kteří mají potřebné nástroje a techniky pro odstranění krytin bez poškození podkladu. Díky tomu se zamezí dalším nákladům na opravu podlahy.

Pokud hledáte spolehlivou firmu na demontáž starých podlahových krytin v oblasti Střední a Severní Čechy, můžete se spolehnout na naše služby. Naši odborníci mají dlouholeté zkušenosti s demontáží různých druhů krytin a jsou vybaveni moderními nástroji a technologiemi. Navíc se snažíme minimalizovat vzniklý odpad a zajistit jeho ekologické zpracování.

Nenechte se zdržovat nekvalitními podlahovými krytinami a obraťte se na nás. S naší pomocí získáte novou, bezpečnou a moderní podlahu, která bude vyhovovat vašim potřebám.