Formování postavy – Střední a Severní Čechy

1–10 firem z 20 nalezených Filtry

1CENTRUM LÉČBY LUPÉNKY A VITILIGA - Můj Člověk

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Kateřinská 34, Praha 2 - Nové…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Centrum léčby lupénky a dalších kožních onemocnění Můj člověk. V naší kožní ordinaci Můj člověk poskytujeme léčbu kožních nemocí excimerovým laserem, který řeší léčbu nespecifických kožních nemocí jako jsou lupenka, ekzémy, ztráta pigmentů vitiligo, alopecie - ohraničená ztráta vlasů, akné,…

2Jan Maryško1 pobočka

Specializuji se na poradenství ohledně tréninku, vedení tréninků, formování postavy, vypracování tréninkových plánů a individuální přístup.

3STUDIO POHODA - Individuální cvičení, posilovna, masáže, relax

Váňova 907, Kladno Bezdlužná

Individuální cvičení a komplexní program podle potřeb a zdravotních možností klienta, vytvoření - jídelníčku, cvičení, psychická podpora. Posilovna, masáže sportovní, relaxační, Reiki, lymfatické - přístroj LYNFOVEN. Tělové zábaly do mořských řas, detoxikace těla, odbourání celulitidy. Poskytujeme…

4VIBROSTATION s.r.o. - Studio Galerie Harfa Praha 915 poboček

Autorizovaná studia VIBROSTATION v ČR, jsme výhradním distributorem a servisním střediskem vibračních plošin "Vibrostation" a držitelem licencí pro tréninková studia Vibrostation. Cvičení na vibrační plošině, tréninková studia Vibrostation, franchisingový koncept. Na pobočce Studio Galerie Harfa,…

5Filková Květa - Body Studio

Vězeňská 186/10, Česká Lípa
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Komplexní služby na formování postavy - zpevnění, anticelulitické programy, odstranění tuků, ultrazvuková liposukce - kavitace, VacuShape, Slender You - formující stoly, Rolletic i solárium a kurzy hubnutí pod hlavičkou STOB.

6GREPA fitness Jablonec nad Nisou

1.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Žitná 16, Jablonec nad Nisou
Dnes už má zavřeno

Provozujeme fitness centrum s kruhovými a jinými skupinovými tréninky v centru Jablonce. K dispozici máme také stroje na formování postavy a redukci celulitidy Power plate a Vacushape.

7fitPULS s.r.o.- sportovní centrum Březiněves

5.0
★★★★★
★★★★★
(6)
U Parku 381/1, Praha 8
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Společnost fitPULS - provozujeme fitnesscentrum a zabývá se dalšími aktivitami jako je magazín o cvičení a zdraví, nově i prodejem a servisem jízdních kol Superior s e-shopem. Posilovnu fitPULS najdete v Březiněvsi Praha 8, kde nabízíme spinning, aerobik, jógu, pilatess, fit bar, alpinning, bosu,…

8Cardio Fitness Česká Lípa

4.8
★★★★★
★★★★★
(287)
Hrnčířská 2985, Česká Lípa Bezdlužná

Nabízíme Vám cvičení pod dohledem osobního trenéra. Dostanete kompletní návod na to, jak změnit Vaši postavu, počínaje tréninkovým plánem až po jídelníček a domácí cvičení.

9VACUSHAPE STUDIO LA-RO

Mostní 812, Kralupy nad Vltavou
Dnes už má zavřeno

Naše studio je zaměřeno na odbourávání podkožního tuku, formování a zpevňování postavy v problémových partiích břicha, podbřišku, hýždí, boků a stehen, pomocí revolučního aerobního podtlakového stroje VACUSHAPE.

10Chlumská Eva

Provoz spinningového centra. Nabízíme Body spinning - cvičení na zpevnění a formování postavy.


Firmy v dalších lokalitách


Formování postavy v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Formování postavy najdete 20 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 18 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 6 firem v regionu Střední a Severní Čechy.