Komerční nemovitosti – Střední a Severní Čechy

Komerční nemovitosti v oblasti Střední a Severní Čechy jsou stále více vyhledávané. Tyto nemovitosti jsou ideální pro podnikání a investice.

1–10 firem z 473 nalezených Filtry

1JUBEL spol. s r.o.1 pobočka

4.2
★★★★★
★★★★★
(2)
U Továren 256/14, Praha 10 – Hostivař Bezdlužná Ověřená

Nabízíme vám pronájem skladovacích prostor a pronájem kanceláří na Praze 10 – Hostivař. Kanceláře jsou umístěné v moderních administrativních budovách. Jsou klimatizované a s kompletním zázemím. Skladové prostory pronajímáme včetně provozní kanceláře. Využijte pronájem skladů a kanceláří v…

2UNO PRAHA - stavební družstvo

1.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Limuzská 528/39, Praha 10 – Malešice Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se developerskou činností již od roku 1991. Provádíme výstavbu developerských projektů, výstavbu specializovaných projektů, zajišťujeme pronájem developerských projektů a facility management – správu objektů.

3PMS, spol. s r.o.2 pobočky

4.2
★★★★★
★★★★★
(11)
Za Bažantnicí 51, Poděbrady Ověřená

Nabízíme vám komplexní služby v investiční výstavbě. Provádíme kompletní realizace pozemních staveb – rodinné domy na klíč, bytové domy, komerční objekty a průmyslové budovy. Realizujeme vlastní developerské projekty a nabízíme byty k prodeji. K činnostem naší společnosti dále patří…

4TRIÁDA realitní kanceláře s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Jiráskova 133, Turnov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Realitní kancelář TRIÁDA se pohybuje v oblasti realit, především zajišťuje pronájem a prodej nemovitostí, rekreačních a komerčních objektů, jako jsou chaty a chalupy i pozemky. Náš tým zkušených makléřů provede odborné znalecké posudky, zajistí prohlídky, fotografie nemovitosti a výkup vaší…

5Ing. Kukla Jiří

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Mincířská 106/1, Kutná Hora
Dnes už má zavřeno

Zajišťujeme prodej a pronájem bytů, rodinných domů, kanceláří, komerčních prostor a pozemků. Poskytujeme poradenství v oblasti úvěrů a sepsání smluv.

6BRANCO K, spol. s r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(8)
Zengrova 911, Kolín Bezdlužná

Prodej apartmánů, domů ve Španělsku v oblastech Costa Blanca, Costa del Sol. Prodej od developerů, prodej nemovitostí na Floridě, v Egyptě. Prodej domů a bytů v Praze, ve Středních Čechách, nabídka hotelů v Praze. Komerční nemovitosti.

7MH reality, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Jiráskova 269 P.O…, Mnichovo Hradiště

Zabýváme se vlastními developerskými projekty a prodejem nemovitostí zejména v Českém ráji a na Mnichovohradišťsku, v portfoliu najdete také nájemní bytové a administrativní budovy.

8Reality Obzor

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Dukelská 1093, Mladá Boleslav Bezdlužná

Realitní a zprostředkovatelské služby. Reality obzor si zakládají na své maximální péči ke klientovi.

9NEXT REALITY MLADÁ BOLESLAV1 pobočka

Českobratrské…, Mladá Boleslav ll.
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zprostředkujeme Vám prodej, koupi, pronájem nemovitostii, zajištujeme právní servis, finanční poradenství, zajištění hypotéky, pojištění nemovitosti, návrh bytového desingu a stěhování.


Firmy v dalších lokalitách


Komerční nemovitosti v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

V oblasti Střední a Severní Čechy se nachází mnoho komerčních nemovitostí, jako jsou kancelářské budovy, obchodní centra a průmyslové prostory. Tyto nemovitosti jsou vhodné pro různé druhy podnikání, od malých firem až po velké korporace. Komerční nemovitosti v oblasti Střední a Severní Čechy jsou také výhodné pro investory, kteří hledají stabilní a výnosné investice. Pokud hledáte komerční nemovitosti v oblasti Střední a Severní Čechy, můžete se spolehnout na služby. Tyto firmy nabízí širokou škálu komerčních nemovitostí v této oblasti. Kontaktujte nás a najděte si svou ideální komerční nemovitost v oblasti Střední a Severní Čechy.