Optometrista, optometristka – Střední a Severní Čechy

Optometrista/optometristka je odborník/odbornice na diagnostiku a léčbu očních vad a poruch. Tito specialisté se zaměřují na zrakové funkce a zdraví očí, a to jak u dospělých, tak i u dětí.

1–10 firem z 23 nalezených Filtry

1Cihlářová Anna- Optik-optometrista2 pobočky

4.6
★★★★★
★★★★★
(1)
Osvobození…, Benátky nad Jizerou

Prodáváme dioptrické a sluneční brýle včetně kontaktních čoček i doplňků, měříme zrak. Provozujeme oční ambulanci.

2Jana Michálková- Optika Jana

4.9
★★★★★
★★★★★
(3)
F. X. Procházky 42…, Brandýs nad Labem…
Otevřeno do 17:00

Oční optika v Brandýse nad Labem. Optika Jana každoročně poskytuje nové služby podle nejnovějších trendů v oboru oční optiky. Jsme členy České kontaktologické společnosti a Společenstva českých optiků a optometristů.

3Hachle Radek - R & I optik

5.0
★★★★★
★★★★★
(28)
Počernická 633/93, Praha 10 - Malešice
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Nabízíme dioptrické, sluneční, ochranné, pracovní a sportovní brýle včetně zhotovení dioptrické korekce do sportovních brýlí. Odborné poradenství při výběru. Měření zraku na nejmodernějších přístrojích včetně pracovní korekce i barvocitu registrovaným optometristou. Aplikujeme kontaktní čočky.…

4OPTIKA - ŠIMŮNKOVÁ Teplice, s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(74)
Benešovo náměstí…, Teplice Bezdlužná

Specializujeme se na měření zraku profesionálním optometristou, aplikace a prodej kontaktních čoček, prodej roztoků na kontaktní čočky, zvlhčujících kapek do očí, rámečků, dalekohledů. Zhotovení a servis brýlí.

5Petr Šimánek1 pobočka

4.9
★★★★★
★★★★★
(3)
Tyršovo nám. 1969, Louny
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

V naší optice Vás obslouží diplomovaní oční optici a registrovaní optometristé. Brýle zabrušujeme přímo v naší optice, běžné korekce jsou zhotoveny do 24 hodin, náročnější čočky přibližně do 7 pracovních dní. Díky našim zkušenostem vybíráme a upravujeme brýlové obruby tak, aby byl zákazník vždy…

6Káňová Lenka - OČNÍ OPTIK - OPTOMETRISTA

Velký výběr dioptrických a slunečních brýlí, aplikace kontaktních čoček, měření zraku, zhotovení brýlí a lékařský předpis. Zhotovení brýlí i do hodiny.

7DECENT OPTIK

5.0
★★★★★
★★★★★
(33)
náměstí Bratří…, Praha 4 - Nusle
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Kompletní sortiment a poradenství v oblasti oční optiky, aplikace kontaktních čoček, oprava brýlí, sportovní brýle, střelecké bioptrické brýle, plavecké - potápěčské brýle, lyžařské brýle. U nás pracují pouze vyučení optici a optometristé. Běžné zakázky zhotovujeme do 24 hodin. Přijímáme platby…

8OPTIKA LOS - Kateřina Kostková optometrista

4.7
★★★★★
★★★★★
(1)
Jana Želivského…, Praha 3 - Žižkov
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

V naší optice Vám tak můžeme nabídnout služby nejen optické, tzn. poradenství při výběru obrub a skel, opravy obrub, prodej doplňkového zboží (jako jsou sluneční brýle, pouzdra, čistící prostředky, šňůrky atd.), ale i vyšetření zraku a aplikaci kontaktních čoček.

9Teclová Jana - oční optika Podbořany

Provozují oční optiku, měření zraku a prodej dioptrických brýlí.

10STADAK OPTIK s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(8)
Volyňských Čechů 743, Žatec
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Firma STADAK optik byla založena v roce 1991 a svoje působení v Žatci zahájila v červenci roku 1992. Zakladatel firmy Stanislav Dvořák – oční optik a optometrista – pracuje v oboru již více než 30 let. Dlouholetá praxe a vysoká odbornost jsou tak využity k poskytování kvalitních služeb při…


Firmy v dalších lokalitách


Optometrista, optometristka v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Optometristé/optometristky jsou kvalifikovaní odborníci, kteří mají vysokou úroveň znalostí a dovedností v oblasti očního zdraví.

v oblasti Střední a Severní Čechy se nachází několik optometristů/optometristek, kteří poskytují své služby obyvatelům města a okolí. Mezi nejznámější patří například Optika Střední a Severní Čechy, Optika Kocián nebo Optika Černý. Tyto optiky nabízejí širokou škálu služeb, včetně očních vyšetření, diagnostiky očních vad, výběru brýlí a kontaktních čoček, a také poradenství ohledně péče o oči.

Optometristé/optometristky mají vysokou úroveň odbornosti a zkušeností, a proto jsou schopni poskytnout svým pacientům kvalitní a individuální péči. Mezi jejich hlavní povinnosti patří:

- Provádění očních vyšetření a diagnostiky očních vad
- Výběr a předepisování brýlí a kontaktních čoček
- Poradenství ohledně péče o oči a prevence očních chorob
- Spolupráce s oftalmology a dalšími odborníky v oblasti očního zdraví

Optometristé/optometristky jsou také schopni diagnostikovat a léčit některé oční choroby, jako jsou například suché oči, záněty spojivek nebo glaukom. Pokud by bylo nutné, mohou pacienty odeslat k oftalmologovi pro další vyšetření a léčbu.

Výhodou návštěvy optometristy/optometristky je také to, že mohou být schopni odhalit některé zdravotní problémy, které se projevují na očích. Například diabetes nebo vysoký krevní tlak mohou mít vliv na zrakové funkce, a proto je důležité pravidelně navštěvovat optometristu/optometristku.

v oblasti Střední a Severní Čechy je možné najít optometristy/optometristky, kteří mají dlouholeté zkušenosti a jsou schopni poskytnout kvalitní péči o oči. Pokud máte nějaké problémy se zrakem nebo potřebujete odbornou radu ohledně péče o oči, neváhejte kontaktovat některého z místních optometristů/optometristek.