Měření dioptrií – Střední a Severní Čechy

Měření dioptrií je proces, kterým se určuje refrakční vada oka. Tento proces je velmi důležitý pro správnou korekci zraku a prevenci očních problémů.

1–10 firem z 104 nalezených Filtry

1Václav Antonín - Optik Antonín1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Lázeňská 23, Příbram
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Prodej, výroba i opravy brýlí a optických přístrojů. Prodej kontaktních čoček, dalekohledů. Nabízíme měření očních vad a aplikace kontaktních čoček. Velká nabídka slunečních brýlí.

2OPTIK JAS s.r.o.1 pobočka

Nám. Arnošta z…, Český Brod
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Oční optika OPTIK JAS s.r.o. vznikla v roce 2008. Nabízí kvalitní produkty, špičkové služby a vstřícný přístup k zákazníkům, kterých si velice vážíme a snažíme se, aby se k nám rádi vraceli. Nabízíme expresní výrobu brýlí, opravy a rovnání brýlí zdarma. Poskytujeme nadstandardní odborné…

3Optik Skrbková s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(12)
U Kostela 4051/5, Jablonec nad Nisou Bezdlužná

Jsme bezbarierová oční optika s kompletními službami. Nabízíme měření zraku, opravy brýlí, brýle a brýlové komponenty, kontaktní čočky a také výživové doplňky.

4Chrtek Optik1 pobočka

2.8
★★★★★
★★★★★
(17)
nám. T.G.Masaryka…, Poděbrady III

Chrtek Optik - optika s prodejem dioptrických brýlí, slunečních brýlí a kontaktních čoček. Možnost měření zraku.

5OPTIC STUDIO by Vlaďka Vlková

4.2
★★★★★
★★★★★
(20)
Riegrovo náměstí 2…, Poděbrady
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Optic studio - optika Poděbrady zajišťuje kompletní optické služby, jako je měření zraku, aplikace kontaktních čoček či odborné poradenství při výběru brýlí.

6OPTIKA Š+H

4.9
★★★★★
★★★★★
(12)
Českobratrské…, Mladá Boleslav II
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Oční optika a kontaktní čočky, měření zraku, aplikace kontaktních čoček. Velký výběr brýlových obrub. Široká nabídka korekčních čoček a doplňkového prodeje: pouzdra na brýle a kont. čočky, sluneční brýle, lupy, teploměry. Servis a opravy brýlí.

7Cihlářová Anna- Optik-optometrista2 pobočky

Prodáváme dioptrické a sluneční brýle včetně kontaktních čoček i doplňků, měříme zrak. Provozujeme oční ambulanci.

8Optik Müller, s.r.o.3 pobočky

4.9
★★★★★
★★★★★
(10)
Václavské náměstí…, Kutná Hora
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Kompletní služby očního optika ve spolupráci s lékařkou - široký sortiment brýlí a brýlových čoček. Nabízíme zákaznické i sezónní slevy. Sluneční brýle se zaručenou kvalitou. Opravy a úpravy brýlí. Čištění brýlí ultrazvukem. Specializujeme se na brýlové čočky Evropského původu. Více informací…

9Optik Visio2 pobočky

Malé Náměstí 1700, Benešov
Dnes už má zavřeno

Provozujeme oční optiku. Poskytujeme dostatečný výběr kolekcí značkových i neznačkových obrub. Naleznete u nás jak obruby univerzální, tak módní styl za příznivou cenu. Ze širokého sortimentu si u nás vybere každý zákazník. Kontaktní čočky mají oproti brýlím zejména při aktivním životním stylu,…

10Eva Voříšková2 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(49)
Táborská 2024, Černošice Bezdlužná

Provozujeme služby oční optiky, vyšetřujeme zrak a binokulární vidění, aplikujeme kontaktní čočky. Dále prodáváme brýlové obruby a sluneční brýle.


Firmy v dalších lokalitách


Měření dioptrií v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Měření dioptrií se provádí očním lékařem nebo optometristou, kteří používají speciální přístroje a techniky.

Při měření dioptrií se pacientovi nejprve zkontroluje zraková ostrost pomocí tabulek s písmeny nebo symboly. Poté se použije refraktometr, který měří refrakční vlastnosti oka. Refraktometr měří, jak se světlo lomí v oku a určuje, zda je potřeba korekce zraku.

Měření dioptrií se provádí v očních ordinacích a optických salonech po celém světě. v oblasti Střední a Severní Čechy se měření dioptrií provádí v několika očních ordinacích a optických salonech. Mezi nejznámější patří Oční klinika Střední a Severní Čechy, Optika Střední a Severní Čechy a Oční centrum Střední a Severní Čechy.

Při měření dioptrií je důležité dodržovat několik pravidel. Pacient by měl být v klidu a uvolněný, aby se minimalizovaly chyby v měření. Dále by měl pacient být v optimální pozici, aby se minimalizovaly odrazy a zajišťovala se správná korekce zraku.

Měření dioptrií se provádí pomocí několika technik. Mezi nejčastější patří:

1. Refraktometrie – měření refrakčních vlastností oka pomocí refraktometru.

2. Autorefraktometrie – měření refrakčních vlastností oka pomocí automatického refraktometru.

3. Subjektivní refrakce – měření refrakčních vlastností oka pomocí subjektivního hodnocení pacienta.

Měření dioptrií je důležitý proces, který pomáhá správně korigovat zrak a prevenci očních problémů. v oblasti Střední a Severní Čechy se měření dioptrií provádí v několika očních ordinacích a optických salonech. Při měření dioptrií je důležité dodržovat několik pravidel a používat správné techniky.