Malotřídní škola – Střední a Severní Čechy

Malotřídní škola v oblasti Střední a Severní Čechy je ideální volbou pro rodiče, kteří chtějí pro své děti individuální přístup a kvalitní vzdělání. Tato škola se zaměřuje na vytváření přátelského a podpůrného prostředí, kde se děti mohou učit a rozvíjet své schopnosti v malých třídách.

1–10 firem z 32 nalezených Filtry

1Základní škola Vraňany, okres Mělník, příspěvková organizace

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Vraňany 67, Vraňany Bezdlužná Ověřená

Naše škola je málotřídní, disponuje moderními vyučovacími pomůckami i technikou, prostornými učebnami, velkou zahradou a tělocvičnou.

2Základní škola a Mateřská škola Vlastějovice, okres Kutná Hora1 pobočka

Základní škola pro 15 žáků s družinou. Jednotřídní základní škola, mateřská škola, školní družina a školní jídelna-výdejna. rovozní doba: 7:00- 15:00 v mateřské škole.

3Základní škola Červené Janovice, okres Kutná Hora

Základní škola se školní družinou a jídelnou. Malotřídní škola s přibližným počtem 35-40 žáků na 5 ročníků, spojených do 3 tříd. Celkový počet pedagogů se pohybuje od 4 do 6.

4Základní škola Záboří nad Labem

Základní škola v Záboří nad Labem je malotřídní škola o dvou třídách s 1. až 4. postupným ročníkem. V první třídě se v letošním školením roce vyučují žáci 1. a 3. ročníku, ve druhé třídě žáci 2. a 4. ročníku. Škola má 1 oddělení ŠD. V letošním školním roce má škola 32 žáků. To klade samozřejmě…

5Základní škola a Mateřská škola Hradištko, okres Nymburk

4.8
★★★★★
★★★★★
(1)
Hradištko 86, Sadská Bezdlužná

Základní škola pro 30 žáků, provozujeme družinu.

6Základní škola a mateřská škola letce Františka Nováka, Sokoleč1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Poděbradská 41, Sokoleč Bezdlužná

Základní škola pro 45 žáků, provozujeme družinu a jídelnu. Jsme typem malotřídní venkovské školy. Třídy se vytváří spojením různých ročníků vzhledem k počtu žáků.

7Základní škola Běrunice

ZŠ Běrunice je málotřídní školou se dvěma třídami a pěti ročníky, celkový počet žáků ve škole : 22. Na škole se vyučuje anglický jazyk, který ve všech ročnících vyučuje Mgr. Marta Kubánková, plně kvalifikovaná pro tento cizí jazyk. Provoz školy : Škola se otvírá v 7.30 hod a provoz končí v 16.00…

8Základní škola Lázně Toušeň, okres Praha - východ1 pobočka

Základní škola a Mateřská škola Lázně Toušeň. V základní škole je výuka organizována formou malotřídního uspořádání. V současné době základní školu navštěvuje 74 dětí. Mateřská škola má kapacitu 46 dětí a je rozdělena do dvou oddělení.

9Základní škola a Mateřská škola Dřísy1 pobočka

Dřísy 89, Dřísy Bezdlužná

Základní škola Dřísy je málotřídní škola. Provoz základní školy pro 100 žáků s družinou a jídelnou. Mateřská škola s kapacitou 33 dětí.

10Základní škola Mochov, okres Praha - východ, příspěvková organizace

Na Dolejšku 287, Mochov
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Naše škola je neúplnou základní školou malotřídního typu. V současné době poskytuje základní vzdělání cca 70 žákům I. stupně ve věku od šesti do jedenácti let. Kapacita základní školy Mochov je 80 žáků. Součástí školy je školní družina. Její kapacita je 28 žáků. Ve všech ročnících se vyučuje podle…


Firmy v dalších lokalitách


Malotřídní škola v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Díky tomu mají učitelé více času a prostoru pro individuální práci s každým žákem. Malotřídní škola v oblasti Střední a Severní Čechy také klade důraz na moderní vzdělávací metody a technologie, které pomáhají žákům lépe porozumět učivu a zlepšit své výsledky. Pokud hledáte pro své dítě školu s osobním přístupem a moderním přístupem k vzdělávání, malotřídní škola v oblasti Střední a Severní Čechy je tou správnou volbou.