Malotřídní škola – Střední a Severní Čechy

1–10 firem z 33 nalezených Filtry

1Základní škola Vraňany, okres Mělník, příspěvková organizace

Vraňany 67, Vraňany Bezdlužná Ověřená

Naše škola je málotřídní, disponuje moderními vyučovacími pomůckami i technikou, prostornými učebnami, velkou zahradou a tělocvičnou.

2Základní škola a Mateřská škola Vlastějovice, okres Kutná Hora1 pobočka

Základní škola pro 15 žáků s družinou. Jednotřídní základní škola, mateřská škola, školní družina a školní jídelna-výdejna. rovozní doba: 7:00- 15:00 v mateřské škole.

3Základní škola Červené Janovice, okres Kutná Hora

Základní škola se školní družinou a jídelnou. Malotřídní škola s přibližným počtem 35-40 žáků na 5 ročníků, spojených do 3 tříd. Celkový počet pedagogů se pohybuje od 4 do 6.

4Základní škola Záboří nad Labem

Základní škola v Záboří nad Labem je malotřídní škola o dvou třídách s 1. až 4. postupným ročníkem. V první třídě se v letošním školením roce vyučují žáci 1. a 3. ročníku, ve druhé třídě žáci 2. a 4. ročníku. Škola má 1 oddělení ŠD. V letošním školním roce má škola 32 žáků. To klade samozřejmě…

6Základní škola a mateřská škola letce Františka Nováka, Sokoleč1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Poděbradská 41, Sokoleč Bezdlužná

Základní škola pro 45 žáků, provozujeme družinu a jídelnu. Jsme typem malotřídní venkovské školy. Třídy se vytváří spojením různých ročníků vzhledem k počtu žáků.

7Základní škola Běrunice

ZŠ Běrunice je málotřídní školou se dvěma třídami a pěti ročníky, celkový počet žáků ve škole : 22. Na škole se vyučuje anglický jazyk, který ve všech ročnících vyučuje Mgr. Marta Kubánková, plně kvalifikovaná pro tento cizí jazyk. Provoz školy : Škola se otvírá v 7.30 hod a provoz končí v 16.00…

8Základní škola Lázně Toušeň, okres Praha - východ1 pobočka

Základní škola a Mateřská škola Lázně Toušeň. V základní škole je výuka organizována formou malotřídního uspořádání. V současné době základní školu navštěvuje 74 dětí. Mateřská škola má kapacitu 46 dětí a je rozdělena do dvou oddělení.

9Základní škola a Mateřská škola Dřísy1 pobočka

Dřísy 89, Dřísy Bezdlužná

Základní škola Dřísy je málotřídní škola. Provoz základní školy pro 100 žáků s družinou a jídelnou. Mateřská škola s kapacitou 33 dětí.

10Základní škola Mochov, okres Praha - východ, příspěvková organizace

Na Dolejšku 287, Mochov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naše škola je neúplnou základní školou malotřídního typu. V současné době poskytuje základní vzdělání cca 70 žákům I. stupně ve věku od šesti do jedenácti let. Kapacita základní školy Mochov je 80 žáků. Součástí školy je školní družina. Její kapacita je 28 žáků. Ve všech ročnících se vyučuje podle…


Firmy v dalších lokalitách


Malotřídní škola v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Malotřídní škola najdete 33 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 30 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 10 firem v regionu Střední a Severní Čechy.