Organizace školního roku – Střední a Severní Čechy

Organizace, školní, rok - to jsou klíčová slova, která jsou pro oblast Střední a Severní Čechy velmi důležitá. V této oblasti se nachází mnoho škol a organizací, které se věnují vzdělávání a rozvoji mladých lidí.

1–10 firem z 603 nalezených Filtry

1Mateřská škola Beroun, Drašarova 1447, příspěvková organizace

1.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Drašarova 1447, Beroun Bezdlužná Ověřená

Provozujeme mateřskou školu v klidné lokalitě města Berouna, část Hlinky. Jsme 9 třídní mateřská školka. Děti jsou do jednotlivých tříd umístěny podle věku. Součástí naší MŠ je školní kuchyně a velká zahrada s hracími prvky a pískovišti.

2Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Jílové u Prahy, příspěvková…

5.0
★★★★★
★★★★★
(12)
Šenflukova 220, Jílové u Prahy Bezdlužná Ověřená

Na střední odborné škole a středním odborném učilišti vyučujeme mnoho zajímavých oborů. Z maturitních oborů nabízíme obor Ekologie a životní prostředí, obor Veřejnosprávní činnost a obor Podnikání. Z učebních oborů nabízíme obor Operátor skladování, obor Výrobce potravin, obor Kuchař-číšník…

3Střední škola, Semily, příspěvková organizace1 pobočka

4.3
★★★★★
★★★★★
(2)
28. října 607, Semily Bezdlužná Ověřená

Na Střední škole, Semily, nabízíme mnoho zajímavých učebních oborů a maturitních oborů. Studovat u nás můžete obor Požární ochrana, Elektrikář, Truhlář, Zedník a mnoho dalších oborů. Nabízíme také nástavbové studium v oboru Podnikání.

4Gymnázium a Střední odborná škola dr. Václava Šmejkala, Ústí nad Labem,…1 pobočka

4.4
★★★★★
★★★★★
(3)
Stavbařů 2857/5, Ústí nad Labem… Bezdlužná Ověřená

Provozujeme čtyřleté gymnázium, osmileté gymnázium a střední odbornou školu. Nabízíme čtyřleté obory Aplikovaná chemie a Veřejnosprávní činnost. Jsme největší školou se zaměřením na výuku odborné chemie v Ústeckém kraji.

5Základní škola Vraňany, okres Mělník, příspěvková organizace

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Vraňany 67, Vraňany Bezdlužná Ověřená

Naše škola je málotřídní, disponuje moderními vyučovacími pomůckami i technikou, prostornými učebnami, velkou zahradou a tělocvičnou.

6Střední škola stavební a strojní, Teplice, příspěvková organizace1 pobočka

4.3
★★★★★
★★★★★
(2)
Fráni Šrámka 1350/1, Teplice Bezdlužná Ověřená

Na Střední škole stavební a strojní, Teplice nabízíme široké spektrum učebních oborů a jeden maturitní obor. Studovat u nás můžete stavební, strojírenský, elektrotechnický, automobilní nebo dřevozpracující obor. Přihlaste se na naše učiliště a získejte výuční list nebo maturitu.

7Mateřská škola Montessori Jablonec nad Nisou, Zámecká 10, příspěvková organizace

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Zámecká 223/10, Jablonec nad Nisou Bezdlužná Ověřená

Provozujeme mateřskou školu pro 60 dětí s vlastní jídelnou a zahradou, aplikující metodu Marie Montessori. Provozujeme i lesní třídu.

82. základní škola Bezručova Říčany, příspěvková organizace

3.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Bezručova 94/19, Říčany
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Přes stoletou historii je škola důkazem postupného rozvoje, kdy opakovanými přístavbami vznikla jedna z největších škol na okrese. Celková kapacita je 790. Ta je v současné době naplněná.

9Gymnázium F.X.Šaldy, Liberec 11, Partyzánská 530, příspěvková organizace

4.5
★★★★★
★★★★★
(54)
Partyzánská 530/3, Liberec 11 Bezdlužná Ověřená

Provoz všeobecného gymnázia se zaměřením na jazyky - velký výběr jazyků. Gymnázium poskytuje čtyřleté, šestileté i osmileté studium. Šestileté studium - vybrané předměty vyučovány v německém jazyce. Provozujeme školní jídelnu.

10Základní škola Rumburk, Vojtěcha Kováře 85/31, okres Děčín, příspěvková…

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Vojtěcha Kováře 85…, Rumburk 2-Horní… Bezdlužná Ověřená

Provozujeme základní školu pro 120 žáků 1. - 5. ročníku s družinou a jídelnou a také i poskytujeme speciální péče dětem a to s vadami řeči pod vedením učitelky logopedie.


Firmy v dalších lokalitách


Organizace školního roku v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Každý rok se zde konají různé akce a programy, které mají za cíl podpořit vzdělávání a rozvoj mladých lidí. Tyto akce jsou velmi důležité pro celou oblast Střední a Severní Čechy, protože pomáhají zlepšovat kvalitu vzdělávání a připravovat mladé lidi na budoucnost. Pokud hledáte školu nebo organizaci, která se věnuje vzdělávání a rozvoji mladých lidí, tak je oblast Střední a Severní Čechy tou správnou volbou pro vás.