Školní sportovní soutěže – Střední a Severní Čechy

Školní sportovní soutěže jsou v oblasti Střední a Severní Čechy velmi populární. Studenti se zde mohou zapojit do různých sportovních aktivit a soutěží, které jsou organizovány na školách i mimo ně.

1–10 firem z 29 nalezených Filtry

1ZŠ a MŠ Emy Destinnové, Praha 6

3.5
★★★★★
★★★★★
(1)
náměstí Svobody 930…, Praha 6 - Bubeneč Bezdlužná Ověřená

Základní škola pro 1000 žáků a Mateřská škola se školní družinou, jídelnou a školním klubem. Možnost navštěvování zájmových kroužků. Intenzivní výuka cizích jazyků. Škola v přírodě s náplní zdravého životního stylu a ekologické výchovy. Součástí je i školní jídelna a školní družina.

2Základní škola Pečky, okres Kolín

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Tř. Jana Švermy 342, Pečky Bezdlužná Ověřená

Naše škola poskytuje základní vzdělání. Cíle vzdělávání jsou formulovány v dlouhodobé koncepci rozvoje školy. Snažíme se rozvíjet osobnost žáků. Žáci školy se zapojují do sportovních a vědomostních soutěží v rámci soutěží škol v ČR. Více informací zjistíte na našich webových stránkách.

3ZÁKLADNÍ ŠKOLA T.G.MASARYKA KOMÁROV okres Beroun

2.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Sokolovická 260, Komárov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Základní škola s kapacitou 540 žáků s jídelnou a družinou pro 90 dětí. Nabízíme literárně-výtvarný a počítačový kroužek včetně pohybových a sportovních her. Pořádáme a organizujeme školy v přírodě, lyžařské výcviky či sportovní soutěže a turnaje.

4Základní škola Vrdy, okres Kutná Hora

Školská 108, Vrdy Bezdlužná

Základní škola pro 450 žáků s družinou a jídelnou. Pro žáky pořádáme zájmové kroužky, plavecký a lyžařský výcvik, protidrogové a environmentální semináře, školní sportovní soutěže a jiné. Ve školní družině, která má kapacitu 50 dětí, jsou žákům umožněny odpočinkové činnosti a příprava na vyučování.

5Základní škola Trhový Štěpánov

4.3
★★★★★
★★★★★
(1)
Sokolská 256, Trhový Štěpánov Bezdlužná

Základní škola s družinou. V budově základní školy je také školní jídelna. Škola se nachází na okraji Trhového Štěpánova v relativně bezpečném a čistém prostředí v těsné blízkosti mateřské školy. Je školou venkovského typu. Ředitelkou školy je od školního roku 2009/2010 Mgr. Květa Kuželová. Školu…

6Gymnázium Benešov

4.8
★★★★★
★★★★★
(2)
Husova 470, Benešov Bezdlužná

Gymnazium Benešov je škola s 300letou tradicí poskytující střední vzdělání s maturitní zkouškou ve dvou typech studia - čtyřletém a osmiletém. V současné době studuje na naší škole 542 žáků v 18 třídách. Z toho 10 tříd představuje studium osmileté a zbývajících 8 tříd studium čtyřleté. Současnost…

71.základní škola Sedlčany, Primáře Kareše 68, okres Příbram

Základní škola Sedlčany. Výchova a vzdělávání dětí. 1 ZŠ Sedlčany – škola s rozšířenou nabídkou sportovních aktivit. Nevíte kudy kam, potřebujete poradit se svými problémy? Nabízíme možnost konzultací. BAKALAŘI - popis funkcí internetové žákovské knížky. Příručka pro rodiče žáků s výukou matematiky…

82. základní škola Rakovník1 pobočka

1.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Husovo náměstí 3, Rakovník Bezdlužná

Základní škola s družinou. Zaměřujeme se na výuku matematiky a přírodovědných předmětů. Nabízíme zájmové kroužky výtvarné výchovy, keramiky, atletiky, gymnastiky, košíkové a florbalu. Organizujeme plavecký a lyžařský výcvik, cykloturistický kurz, besedy a přednášky.

9Základní škola Mělník-Pšovka, příspěvková organizace1 pobočka

Základní škola Mělník – Blahoslavova sídlí v Blahoslavově ulici č. 2461 v Mělníku- Pšovce. Zřizovatelem je Městský úřad v Mělníku. Školství na Pšovce bylo spojeno v raném období se zdejším klášterem augustiniánů. Kusé zprávy hovoří o klášterní škole, v níž mniši vyučovali mládež. Ke stavbě školní…

10Základní škola Václava Havla v Kralupech nad Vltavou, příspěvková organizace

Základní škola Václava Havla v Kralupech nad Vltavou s družinou a jídelnou se věnuje vzdělávání a výchově žáků. Jedná se příspěvkovou organizaci jejíž zřizovatelem je město. V současné době je na škole celkem 17 tříd.


Firmy v dalších lokalitách


Školní sportovní soutěže v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Tyto soutěže jsou skvělou příležitostí pro studenty, aby si procvičili své sportovní dovednosti a zároveň se seznámili s dalšími studenty z okolních škol. Mezi nejpopulárnější sporty patří fotbal, basketbal, volejbal a atletika. Vítězové těchto soutěží se mohou těšit na ceny a ocenění, které jsou pro ně připraveny. Pokud hledáte způsob, jak se zapojit do sportovního dění v oblasti Střední a Severní Čechy, školní sportovní soutěže jsou skvělou volbou.