Mezinárodní právo – Střední a Severní Čechy

1–10 firem z 191 nalezených Filtry

1LeonTax s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Oválná 1410, Mladá Boleslav Bezdlužná Ověřená

Nabízíme zpracování a vedení účetnictví, daně a daňové poradenství. Dále se věnujeme také auditům i ekonomickému poradenství a základním právním službám. Nabízíme i znalecké posudky nebo odborné vzdělávací kurzy. Pro podrobnější informace nás neváhejte kontaktovat.

2Soukromá střední škola cestovního ruchu ARCUS,s.r.o.

3.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Kardašovská , Praha 9 - Hloubětín Bezdlužná

Nabízíme studijní obor: 65 – 42 – M/02 Cestovní ruch, 4leté denní maturitní studium. Pro nadcházející školní rok budou otevřeny: 2 třídy čtyřletého studia – 56 žáků. Základem studia jsou odborné a profilující předměty: technika cestovního ruchu, ekonomika cestovního ruchu, obchodní korespondence,…

3HALAXOVÁ & HALAXOVÁ TETRAPAT1 pobočka

Patentová a známková kancelář nabízející služby v ČR i zahraničí v oblastech: patenty, evropské patenty, PCT, užitné a průmyslové vzory, ochranné známky, komunitární ochranné známky, mezinárodní ochranné známky. Zajišťujeme licence, znalecké posudky.

4Škvorová Věra, JUDr., Ph.D., advokát - advokátní kancelář

Advokátní kancelář JUDr. Věry Škvorové, Ph.D. se zaměřuje obzvláště na následující obory práva: občanské právo, rodinné právo, trestní právo, pracovní právo a správní právo. Naší úzkou specializací jsou případy s mezinárodním prvkem (rozvody, péče o nezletilé, výživné, tzv. mezinárodní únosy dětí),…

5AURÉ, v.o.s.

Václavkova 323/12, Praha 6-Dejvice
Dnes už má zavřeno

Nabídka právních služeb v oblasti obchodního a občanského i konkursního či pracovního práva se specializací na dopravu i zasilatelství.

6JUDr. Oto Kunz-Prof. - advokátní kancelář1 pobočka

Právní služby občanské, obchodní, mezinárodní a pracovní právo.

7JUDr. Wünsch Petr, advokát

Právní služby se zaměřením na mezinárodní obchodní právo, právo z přepravy (CMR), advokátní služby poskytuji také v anglickém jazyce.

8Mgr. Drábek a JUDr. Pezl - Advokátní kancelář1 pobočka

Advokátní kancelář Drábek & Pezl vznikla v roce 2008 spojením praxí samostatných advokátů Mgr. Jakuba Drábka a JUDr. Tomáše Pezla. Kancelář se od počátku profiluje jako kancelář se širokým záběrem advokátní praxe založené na mladém dynamickém týmu. Členové kanceláře mají zkušenosti jak s…

9Vejmelka Josef, JUDr.- VEJMELKA & WÜNSCH

Právní služby se zaměřením na občanské, pracovní, obchodní, mezinárodní právo a právo z přepravy (CMR).

10Holubová advokáti s.r.o.1 pobočka

3.5
★★★★★
★★★★★
(33)
Za Poříčskou bránou…, Praha 8 - Karlín Bezdlužná

Nabízíme služby advokátní kanceláře. Zaměřujeme se na obchodní, občanské, mezinárodní, evropské, medicínské, insolvenční i pracovní právo.


Firmy v dalších lokalitách


Mezinárodní právo v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Mezinárodní právo najdete 191 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 172 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 57 firem v regionu Střední a Severní Čechy.