Mezinárodní právo – Střední a Severní Čechy

1–10 firem z 153 nalezených Filtry

1Soukromá střední škola cestovního ruchu ARCUS,s.r.o.

3.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Kardašovská , Praha 9 - Hloubětín Bezdlužná

Nabízíme studijní obor: 65 – 42 – M/02 Cestovní ruch, 4leté denní maturitní studium. Pro nadcházející školní rok budou otevřeny: 2 třídy čtyřletého studia – 56 žáků. Základem studia jsou odborné a profilující předměty: technika cestovního ruchu, ekonomika cestovního ruchu, obchodní korespondence,…

2Škvorová Věra, JUDr., Ph.D., advokát - advokátní kancelář

Advokátní kancelář JUDr. Věry Škvorové, Ph.D. se zaměřuje obzvláště na následující obory práva: občanské právo, rodinné právo, trestní právo, pracovní právo a správní právo. Naší úzkou specializací jsou případy s mezinárodním prvkem (rozvody, péče o nezletilé, výživné, tzv. mezinárodní únosy dětí),…

3AURÉ, v.o.s.

Nabídka právních služeb v oblasti obchodního a občanského i konkursního či pracovního práva se specializací na dopravu i zasilatelství.

4JUDr. Oto Kunz-Prof. - advokátní kancelář1 pobočka

Právní služby občanské, obchodní, mezinárodní a pracovní právo.

5JUDr. Wünsch Petr, advokát

Právní služby se zaměřením na mezinárodní obchodní právo, právo z přepravy (CMR), advokátní služby poskytuji také v anglickém jazyce.

6Vejmelka Josef, JUDr.- VEJMELKA & WÜNSCH

Právní služby se zaměřením na občanské, pracovní, obchodní, mezinárodní právo a právo z přepravy (CMR).

7Holubová advokáti s.r.o.1 pobočka

4.8
★★★★★
★★★★★
(17)
Za Poříčskou bránou…, Praha 8 - Karlín Bezdlužná

Nabízíme služby advokátní kanceláře. Zaměřujeme se na obchodní, občanské, mezinárodní, evropské, medicínské, insolvenční i pracovní právo.

8Advokátní kancelář - právní služby mezinárodního práva v ČR a práva jiných…

Specializujeme se na právní služby mezinárodního práva v České Republice, a práva jiných států. Poradenství lze poskytnout i v cizím jazyce. Jsme členy České advokátní komory.

9Advokátní kancelář Hartmann, Jelínek, Fráňa a partneři, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Sokolovská 5, Praha 8 - Karlín

Nabízíme služby advokátní kanceláře. Zaměřujeme se na insolvenční řízení a bankovní, občanské, mezinárodní, trestní, obchodní i korporační právo.

10JUDr. Eva Winklerová - Advokátní kancelář

4.8
★★★★★
★★★★★
(22)
Zelený pruh 1294, Praha 4 Krč

Advokátní služby se zaměřením na fúze a akvizice, občanské, obchodní, investiční či rozvodové právo, bytové, rodinné, trestní, správní, směnečné, mezinárodní právo a exekuční řízení.


Firmy v dalších lokalitách


Mezinárodní právo v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Mezinárodní právo najdete 153 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 138 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 46 firem v regionu Střední a Severní Čechy.