Mezinárodní právo – Střední a Severní Čechy

Mezinárodní právo je oblastí, která se v posledních letech stává stále důležitější. V oblasti Střední a Severní Čechy se nachází mnoho právních kanceláří, které se specializují právě na mezinárodní právo.

1–10 firem z 190 nalezených Filtry

1Václav Műller - patentová a známková kancelář1 pobočka

Filipova 2016/6, Praha 4 – Chodov Bezdlužná Ověřená

Poskytujeme vám profesionální služby v oblasti ochranných známek, průmyslových vzorů, patentů, užitných vzorů a označení původu. Zastupujeme klienty před Úřadem průmyslového vlastnictví, Světovou organizací duševního vlastnictví a úřadem Evropské unie pro duševní vlastnictví.

2LeonTax s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Oválná 1410, Mladá Boleslav Bezdlužná Ověřená

Jsme specialisté na účetnictví, daně a ekonomiku. Nabízíme vám vedení účetnictví a vedení daňové evidence, přípravu daňového přiznání k dani z příjmů, audity, zastupování před úřady, ekonomické analýzy a další služby. Poskytujeme účetní a daňové poradenství.

3Soukromá střední škola cestovního ruchu ARCUS,s.r.o.

3.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Kardašovská , Praha 9 - Hloubětín Bezdlužná

Nabízíme studijní obor: 65 – 42 – M/02 Cestovní ruch, 4leté denní maturitní studium. Pro nadcházející školní rok budou otevřeny: 2 třídy čtyřletého studia – 56 žáků. Základem studia jsou odborné a profilující předměty: technika cestovního ruchu, ekonomika cestovního ruchu, obchodní korespondence,…

4HALAXOVÁ & HALAXOVÁ TETRAPAT1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Jinonická 804/80, Praha 5-Košíře Bezdlužná

Patentová a známková kancelář nabízející služby v ČR i zahraničí v oblastech: patenty, evropské patenty, PCT, užitné a průmyslové vzory, ochranné známky, komunitární ochranné známky, mezinárodní ochranné známky. Zajišťujeme licence, znalecké posudky.

5Škvorová Věra, JUDr., Ph.D., advokát - advokátní kancelář

Advokátní kancelář JUDr. Věry Škvorové, Ph.D. se zaměřuje obzvláště na následující obory práva: občanské právo, rodinné právo, trestní právo, pracovní právo a správní právo. Naší úzkou specializací jsou případy s mezinárodním prvkem (rozvody, péče o nezletilé, výživné, tzv. mezinárodní únosy dětí),…

6AURÉ, v.o.s.

Nabídka právních služeb v oblasti obchodního a občanského i konkursního či pracovního práva se specializací na dopravu i zasilatelství.

7JUDr. Oto Kunz-Prof. - advokátní kancelář1 pobočka

Právní služby občanské, obchodní, mezinárodní a pracovní právo.

8JUDr. Wünsch Petr, advokát

Právní služby se zaměřením na mezinárodní obchodní právo, právo z přepravy (CMR), advokátní služby poskytuji také v anglickém jazyce.

9Mgr. Drábek a JUDr. Pezl - Advokátní kancelář1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Oldřichova 23, Praha 2 - Nusle Bezdlužná

Advokátní kancelář Drábek & Pezl vznikla v roce 2008 spojením praxí samostatných advokátů Mgr. Jakuba Drábka a JUDr. Tomáše Pezla. Kancelář se od počátku profiluje jako kancelář se širokým záběrem advokátní praxe založené na mladém dynamickém týmu. Členové kanceláře mají zkušenosti jak s…

10Vejmelka Josef, JUDr.- VEJMELKA & WÜNSCH

Právní služby se zaměřením na občanské, pracovní, obchodní, mezinárodní právo a právo z přepravy (CMR).


Firmy v dalších lokalitách


Mezinárodní právo v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Tyto kanceláře nabízejí svým klientům komplexní právní služby v oblasti mezinárodního obchodu, ochrany duševního vlastnictví, práva evropské unie a mnoho dalšího. Díky svému odbornému přístupu a dlouholetým zkušenostem jsou tyto kanceláře schopny pomoci svým klientům s řešením i těch nejtěžších právních problémů. Pokud hledáte kvalitní právní služby v oblasti mezinárodního práva, neváhejte kontaktovat právní kanceláře v oblasti Střední a Severní Čechy.