Oprava pravopisu – Střední a Severní Čechy

1–5 firem z 5 nalezených Filtry

1Studijní centrum BASIC-Vysočina, o.p.s (pobočka Praha 2 -Vinohrady)2 pobočky

3.7
★★★★★
★★★★★
(1)
Slavíkova 1608/15, Praha 2 -Vinohrady Bezdlužná

Studijní centrum. Doučovací centrum pro děti s potížemi se čtením, psaním, pravopisem, matematikou, dyslexií, dysgrafií, dysortogradií, dyskalkulií a učením celkově. Studijní centrum BASIC je specializované na práci s těmito dětmi. Mimo to učí rodiče, aby věděli, jak pracovat s těmito dětmi a neslo…

2Hubáčková Markéta, Mgr.

Nabízím korektury dokumentů v českém jazyce v elektronické i tištěné podobě. Kontroluji pravopis i stylistiku. Opravuji diplomové a bakalářské práce.

3Ústav pro jazyk český AV ČR, v. v. i. - Praha 1, Malá Strana4 pobočky

Veřejná výzkumná instituce jejímž hlavním oborem je výzkum českého jazyka a jeho historie. Zaměření na oblast lingvistiky textu a rétoriky, řečové komunikace a řečového jednání. Vznikají zde pravidla pravopisu, slovníky, mluvnice, populárně-vědecká literatura či odborné publikace.

4Pospíšilová Tereza

Provádíme korektury českých textů. Zaobíráme se opravou pravopisných a gramatických chyb, překlepů a stylistickou úpravou. Otevřeno nonstop.

5Kratochvíl Karel - korektury textů

Karoliny Světlé 321, Praha 1
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Korektury textů - pravopisné, gramatické a typografické.


Firmy v dalších lokalitách


Oprava pravopisu v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Oprava pravopisu najdete 5 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Střední a Severní Čechy.