Školní olympiády – Střední a Severní Čechy

Oblast Střední a Severní Čechy je místem, kde se každoročně konají školní olympiády. Tyto soutěže jsou určeny pro žáky základních a středních škol, kteří se chtějí předvést ve svých oblíbených sportovních disciplínách.

1–10 firem z 22 nalezených Filtry

1Základní škola Uhlířské Janovice, okres Kutná Hora1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Třebízského 268, Uhlířské Janovice Bezdlužná

Základní škola pro 700 žáků s jídelnou a družinou. Žáci se účastní soutěží v českém, německém i anglickém jazyce a olympiád. Škola organizuje lyžařské kurzy, šachové turnaje i atletické soutěže. Součástí školy je multimediální učebna, tělocvična, hřiště s umělým povrchem, běžecká dráha a doskočiště.

2Mateřská škola Líbeznice, okres Praha - východ1 pobočka

Mateřská škola Líbeznice je umístěna v klidné části obce s dobrou dopravní dostupností. Budovu mateřské školy obklopuje velká, pěkná zahrada s pískovištěm, prolézačkami a herními prvky. V mateřské škole jsou třídy věkově smíšené – heterogenní, neboť mateřské škole jde o vytvoření přirozeného…

3Masarykova základní škola Dymokury, okres Nymburk

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Osvobození 212, Dymokury Bezdlužná

Základní škola pro 250 žáků, provozujeme družinu, klub i jídelnu. Nabízíme výuku cizích jazyků a výpočetní techniky. Škola těží ze své jedinečné polohy v blízkosti lesa a možnosti využívat rozsáhlý areál školní zahrady, kde se nachází školní minizoo a dětské hřiště. V těsném sousedství školy je…

4Základní škola T. G. Masaryka

Základní škola pro 250 žáků s družinou a jídelnou. Provozujeme pěvecký, jazykový a sportovní kroužek. Pořádáme dny otevřených dveří, kurzy zdravovědy, setkání prvňáčků s hasiči, besedy, přednášky o exotických plazech, lyžařské kurzy a besídky. Zaměřujeme se na dopravní prevenci a olympiády.

5Základní škola Divišov

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Na Sadech 260, Divišov Bezdlužná

Základní škola pro 230 žáků s jídelnou a družinou. Budova školy je tvořena 6 ti pavilony. Zaměstnanci školy poskytují žákům mimoškolní činnost dle svých možností, ve škole je organizována i mimoškolní činnost ostatních subjektů, jako je například: Český rybářský svaz, Sokol Divišov, MC Divizna.

6Gymnázium Vlašim

Tylova 271, Vlašim Bezdlužná

Státní všeobecné gymnázium na čtyři či osm let. Čtyřleté studium pro žáky z devátých tříd ZŠ, osmileté studium pro žáky z pátých tříd ZŠ. Gymnázium Vlašim se řadí k nejvýznamnějším školským zařízením nejen města,stará budova ale také benešovského okresu.

7Základní škola Osek, okres Teplice

1.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Hrdlovská 662, Osek Bezdlužná

Prostory pro výuku jsou dostačující. Kromě kmenových tříd jsou tu speciální učebny Fy, Ch, Př, Hv a Vv. Pro výuku praktických činností slouží kuchyňka a učebna dílen. II. stupeň disponuje dvěma tělocvičnami, multifunkčním sportovním areálem s antukovými hřišti, hřištěm na plážový volejbal a…

8Základní škola Smržovka,okres Jablonec nad Nisou-příspěvková organizace

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Komenského 964, Smržovka

Provozujeme základní školu pro 540 žáků. Naše škola se skládá ze svou budov. Budova prvního stupně, kde se nachází i školní jídelna, a budova druhého stupně.

9Základní škola Mazurská, Praha 8, Svídnická 1a

3.3
★★★★★
★★★★★
(4)
Svídnická 599/1a, Praha 8 - Troja

Základní škola pro 630 žáků s družinou, klubem a jídelnou. Pořádáme řadu tradičních akcí (Mazurskou olympiádu, Vánoční jarmark, Karneval, Mazurský jarmark a další). Ve škole probíhá výuka AJ od 3. třídy, výuka dalšího cizího jazyka (NJ, RJ) od 7. třídy. K dispozici je 10 interaktivních tabulí.

10ZŠ a MŠ Mimoň, Pod Ralskem

4.9
★★★★★
★★★★★
(2)
Pod Ralskem 572, Mimoň I Bezdlužná

Základní škola. Pořádáme lyžařský a vodácký výcvik, ozdravné pobyty, adaptační kurzy, exkurze, výlety, turnaje či vědomostní olympiády. Mateřská škola.


Firmy v dalších lokalitách


Školní olympiády v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Školní olympiády jsou nejen zábavné, ale také velmi důležité pro rozvoj zdravého životního stylu a týmové spolupráce. V oblasti Střední a Severní Čechy se tyto soutěže těší velké oblibě a každý rok se jich účastní stovky žáků. Pokud hledáte způsob, jak podpořit zdraví a sportovní nadání vašich dětí, školní olympiády v oblasti Střední a Severní Čechy jsou skvělou volbou.