Školní olympiády – Střední a Severní Čechy

1–10 firem z 22 nalezených Filtry

1Základní škola Uhlířské Janovice, okres Kutná Hora1 pobočka

Základní škola pro 700 žáků s jídelnou a družinou. Žáci se účastní soutěží v českém, německém i anglickém jazyce a olympiád. Škola organizuje lyžařské kurzy, šachové turnaje i atletické soutěže. Součástí školy je multimediální učebna, tělocvična, hřiště s umělým povrchem, běžecká dráha a doskočiště.

2Mateřská škola Líbeznice, okres Praha - východ1 pobočka

Mateřská škola Líbeznice je umístěna v klidné části obce s dobrou dopravní dostupností. Budovu mateřské školy obklopuje velká, pěkná zahrada s pískovištěm, prolézačkami a herními prvky. V mateřské škole jsou třídy věkově smíšené – heterogenní, neboť mateřské škole jde o vytvoření přirozeného…

3Masarykova základní škola Dymokury, okres Nymburk

Základní škola pro 250 žáků, provozujeme družinu, klub i jídelnu. Nabízíme výuku cizích jazyků a výpočetní techniky. Škola těží ze své jedinečné polohy v blízkosti lesa a možnosti využívat rozsáhlý areál školní zahrady, kde se nachází školní minizoo a dětské hřiště. V těsném sousedství školy je…

4Základní škola T. G. Masaryka

Základní škola pro 250 žáků s družinou a jídelnou. Provozujeme pěvecký, jazykový a sportovní kroužek. Pořádáme dny otevřených dveří, kurzy zdravovědy, setkání prvňáčků s hasiči, besedy, přednášky o exotických plazech, lyžařské kurzy a besídky. Zaměřujeme se na dopravní prevenci a olympiády.

5Základní škola Divišov

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Na Sadech 260, Divišov Bezdlužná

Základní škola pro 230 žáků s jídelnou a družinou. Budova školy je tvořena 6 ti pavilony. Zaměstnanci školy poskytují žákům mimoškolní činnost dle svých možností, ve škole je organizována i mimoškolní činnost ostatních subjektů, jako je například: Český rybářský svaz, Sokol Divišov, MC Divizna.

6Gymnázium Vlašim

Tylova 271, Vlašim Bezdlužná

Státní všeobecné gymnázium na čtyři či osm let. Čtyřleté studium pro žáky z devátých tříd ZŠ, osmileté studium pro žáky z pátých tříd ZŠ. Gymnázium Vlašim se řadí k nejvýznamnějším školským zařízením nejen města,stará budova ale také benešovského okresu.

7Základní škola Osek, okres Teplice

Hrdlovská 662, Osek Bezdlužná

Prostory pro výuku jsou dostačující. Kromě kmenových tříd jsou tu speciální učebny Fy, Ch, Př, Hv a Vv. Pro výuku praktických činností slouží kuchyňka a učebna dílen. II. stupeň disponuje dvěma tělocvičnami, multifunkčním sportovním areálem s antukovými hřišti, hřištěm na plážový volejbal a…

8Základní škola Smržovka,okres Jablonec nad Nisou-příspěvková organizace

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Komenského 964, Smržovka

Provozujeme základní školu pro 540 žáků. Naše škola se skládá ze svou budov. Budova prvního stupně, kde se nachází i školní jídelna, a budova druhého stupně.

9Základní škola Mazurská, Praha 8, Svídnická 1a

3.3
★★★★★
★★★★★
(4)
Svídnická 599/1a, Praha 8 - Troja

Základní škola pro 630 žáků s družinou, klubem a jídelnou. Pořádáme řadu tradičních akcí (Mazurskou olympiádu, Vánoční jarmark, Karneval, Mazurský jarmark a další). Ve škole probíhá výuka AJ od 3. třídy, výuka dalšího cizího jazyka (NJ, RJ) od 7. třídy. K dispozici je 10 interaktivních tabulí.

10ZŠ a MŠ Mimoň, Pod Ralskem

Základní škola. Pořádáme lyžařský a vodácký výcvik, ozdravné pobyty, adaptační kurzy, exkurze, výlety, turnaje či vědomostní olympiády. Mateřská škola.


Firmy v dalších lokalitách


Školní olympiády v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Školní olympiády najdete 22 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 20 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 7 firem v regionu Střední a Severní Čechy.