Pozemkové právo – Střední a Severní Čechy

Pozemkové právo je v oblasti Střední a Severní Čechy velmi důležitou oblastí, která se týká vlastnictví a správy pozemků. Toto právo se vztahuje na všechny druhy pozemků, včetně zemědělských, stavebních a lesních pozemků.

1–10 firem z 441 nalezených Filtry

1JUDr. Ing. Michaela Vondráková, advokátka

5.0
★★★★★
★★★★★
(61)
Havlíčkovo náměstí…, Kutná Hora

Právní služby poskytuji téměř ve všech oblastech práva České republiky, a to formou konzultací, zpracování právních rozborů a stanovisek, sepisování podání, sepisování smluv, zastupování před soudy a správními orgány, účastí na jednáních s protistranou či s obchodními partnery.

2JINDRÁK MIROSLAV JUDr.

Právo občanské, rodinné, obchodní, živnostenské, pracovní, správní, bytové, pozemkové, družstevní, stavební, trestní, přestupky. Převody nemovitostí, rozvody, výživné, vymáhání pohledávek, právní služby v oblasti cizineckého režimu. Smluvní vztahy.

3NEXT REALITY MLADÁ BOLESLAV1 pobočka

Českobratrské…, Mladá Boleslav ll.
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Zprostředkujeme Vám prodej, koupi, pronájem nemovitostii, zajištujeme právní servis, finanční poradenství, zajištění hypotéky, pojištění nemovitosti, návrh bytového desingu a stěhování.

4Geodetická kancelář Kolín - Kubín Miloslav, Ing.

4.8
★★★★★
★★★★★
(6)
Jaselská 60, Kolín Bezdlužná

Základy naší firmy byly položeny zkušenými odborníky již v roce 1991 a byli jsme tak mezi prvními soukromými firmami podnikajícími v oboru geodetických prací. Mezi služby naší geodetické kanceláře patří vytyčování hranic, stavební plány budov, inženýrská geodezie, DSPS, právní služby a…

5Domov - realitní kancelář v.o.s.

4.9
★★★★★
★★★★★
(2)
Husovo nám. 37/24, Beroun Bezdlužná

Zajišťujeme realitní služby.

6Domus 2000 s.r.o. - RE/MAX 20001 pobočka

Jsme spolehlivým a vysoce odborným poskytovatelem realitních služeb. Práci v oboru realit děláme tak, aby klienti byli naším přístupem a předvedenou prací spokojeni.

8Markiv, s.r.o.

1.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Poštovní 239, Rakovník I Bezdlužná

Jsme stavební firma a realitní kancelář se zaměřením na kvalitu a máme mnoho spokojených zákazníků. Provádíme stavby rodinných domů na klíč, opravy, rekonstrukce domů a bytů. Reality - prodej, pronájem, výkup nemovitostí - domů, bytů, kanceláří, pozemků. Pasivní a nízkoenergetické domy, zděné domy,…

9BHJV spol. s r.o.

4.2
★★★★★
★★★★★
(10)
náměstí starosty…, Kladno Bezdlužná

Nabízíme prodej i pronájem nemovitostí.

10ABA REAL s.r.o.1 pobočka

4.1
★★★★★
★★★★★
(17)
Jugoslávských…, Praha 6-Bubeneč Bezdlužná

Zprostředkováváme prodej a pronájem nemovitostí v Praze a Středočeském kraji. Dále nabízíme individuální přístup,flexibilitu, preciznost a solidní jednání. Naší samozřejmostí je právní servis, advokátní úschova, znalecký posudek a hypotéky.


Firmy v dalších lokalitách


Pozemkové právo v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Vlastnictví pozemků je v oblasti Střední a Severní Čechy velmi ceněno a je důležité mít kvalitní právní zázemí, které zajistí ochranu vašeho majetku. Pokud hledáte odborníky na pozemkové právo v oblasti Střední a Severní Čechy, můžete se obrátit na zkušené právníky, kteří vám pomohou s řešením vašich právních záležitostí. S jejich pomocí získáte jistotu, že vaše práva budou chráněna a že vaše majetek bude v bezpečí. Kontaktujte nás a získejte kvalitní právní služby v oblasti pozemkového práva v oblasti Střední a Severní Čechy.