Prodej brýlí – Střední a Severní Čechy

Prodej brýlí je v oblasti Střední a Severní Čechy velmi oblíbeným oborem. Místní obyvatelé si velmi cení kvalitních brýlí, které jim pomáhají vidět lépe a zlepšují jejich životní styl.

1–10 firem z 285 nalezených Filtry

1Krůtková Šárka - Oční optik

5.0
★★★★★
★★★★★
(6)
Žukovova 82/54, Ústí nad Labem…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Optika působí ve městě Ústí nad Labem již od roku 1991. Mezi naše hlavní činnosti patří zhotovování brýlí i na lékařský předpis, měření zrakové ostrosti, aplikace kontaktních čoček. Provádíme také opravy brýlí a zabýváme se prodejem jejich doplňků.

2OČNÍ OPTIKA - VĚRA ŘEZNÍČKOVÁ

Husova 495/7, Kralupy nad Vltavou
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

V naší oční optice nabízíme tyto služby - měření zraku, dioptrické brýle, dětské brýle, opravy brýlí, kontaktní čočky, aplikace kontaktních čoček, dalekohledy, kompasy, barometry. Akce: 20 % sleva na brýlové čočky. Stálým zákazníkům poskytujeme slevy, čištění a úpravy brýlí zdarma.

3Václav Antonín - Optik Antonín1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Lázeňská 23, Příbram
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Prodej, výroba i opravy brýlí a optických přístrojů. Prodej kontaktních čoček, dalekohledů. Nabízíme měření očních vad a aplikace kontaktních čoček. Velká nabídka slunečních brýlí.

4OČNÍ OPTIKA JANA SUCHÁ

Husovo náměstí 2347, Rakovník
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Naše oční optika má 100 % školený personál. Nabízíme prodej brýlí, brýlových obrub, slunečních brýlí, slunečních dioptrických brýlí, kontaktní čočky a veškeré příslušenství. Možno vyrobit dioptrické sluneční brýle na míru.

5OPTIK JAS s.r.o.1 pobočka

4.8
★★★★★
★★★★★
(11)
Nám. Arnošta z…, Český Brod
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Oční optika OPTIK JAS s.r.o. vznikla v roce 2008. Nabízí kvalitní produkty, špičkové služby a vstřícný přístup k zákazníkům, kterých si velice vážíme a snažíme se, aby se k nám rádi vraceli. Nabízíme expresní výrobu brýlí, opravy a rovnání brýlí zdarma. Poskytujeme nadstandardní odborné…

6Optik Skrbková s.r.o.

U Kostela 4051/5, Jablonec nad Nisou
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Jsme bezbarierová oční optika s kompletními službami. Nabízíme měření zraku, opravy brýlí, brýle a brýlové komponenty, kontaktní čočky a také výživové doplňky.

7Optika Zuzana Kováříková

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Medicentrum…, Beroun
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Oční optika. Provádíme vyšetření zraku jak pro brýle, tak i pro kontaktní čočky. Nabízíme široký sortiment brýlí, kontaktních čoček a ostatních doplňků.

8OPTIKA-NOVÁK ALEŠ

náměstí Husovo 80, Český Brod
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Firma Oční optika Aleš Novák byla založena roku 1992. Od roku 2006 působíme v Českém Brodě. Jsme firmou rodinného typu, která klade důraz na kvalitu své práce, kvalitu produktů a kvalitu přístupu k zákazníkovi. Naším cílem vždy byla, je a bude maximální spokojenost zákazníka. Našich zákazníků si…

9Vrána Vlastimil - OČNÍ OPTIK

5.0
★★★★★
★★★★★
(6)
Legerova 29, Kolín Bezdlužná

Prodáváme dioptrické a sluneční brýle, brýlové obruby, čočky, doplňky. Provádíme opravy a čištění brýlí ultrazvukem.

10DIENST OPTIK

4.1
★★★★★
★★★★★
(1)
Smetanova 764, Kolín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Služby optiky včetně návrhů brýlí počítačovým softwarem a využití vizážistických služeb.


Firmy v dalších lokalitách


Prodej brýlí v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Prodejci brýlí v oblasti Střední a Severní Čechy se snaží nabízet široký sortiment brýlí, které jsou vhodné pro různé typy zrakových vad a různé typy aktivit.

V nabídce prodejců brýlí v oblasti Střední a Severní Čechy najdete:

1. Dioptrické brýle - tyto brýle jsou určeny pro lidi s různými zrakovými vadami, jako jsou krátkozrakost, dalekozrakost nebo astigmatismus. Dioptrické brýle jsou k dispozici v různých provedeních, jako jsou klasické rámečky, bezrámečkové brýle nebo sportovní brýle.

2. Sluneční brýle - sluneční brýle jsou velmi důležité pro ochranu očí před škodlivým UV zářením. V nabídce prodejců brýlí v oblasti Střední a Severní Čechy najdete sluneční brýle různých značek a designů, které jsou vhodné pro různé aktivity, jako jsou sportovní aktivity, řízení auta nebo procházky v přírodě.

3. Doplňky k brýlím - kromě samotných brýlí nabízejí prodejci brýlí v oblasti Střední a Severní Čechy také různé doplňky, jako jsou čisticí ubrousky, řetízky na brýle nebo speciální pouzdra na brýle.

Prodejci brýlí v oblasti Střední a Severní Čechy se snaží nabízet nejen kvalitní produkty, ale také kvalitní služby. Nabízejí například odborné poradenství při výběru brýlí, rychlé opravy a úpravy brýlí nebo pravidelné kontroly zraku.

Celkově lze říci, že prodej brýlí v oblasti Střední a Severní Čechy je velmi rozvinutý a nabízí širokou škálu produktů a služeb. Pokud hledáte kvalitní brýle, určitě se vyplatí navštívit některého z prodejců brýlí v této obci.