Prodej kontaktních čoček – Střední a Severní Čechy

Prodej kontaktních čoček je v dnešní době velmi rozšířený a oblíbený. Lidé si je oblíbili především kvůli jejich pohodlnosti a estetickému vzhledu.

1–10 firem z 156 nalezených Filtry

1OČNÍ OPTIKA - VĚRA ŘEZNÍČKOVÁ

Husova 495/7, Kralupy nad Vltavou
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

V naší oční optice nabízíme tyto služby - měření zraku, dioptrické brýle, dětské brýle, opravy brýlí, kontaktní čočky, aplikace kontaktních čoček, dalekohledy, kompasy, barometry. Akce: 20 % sleva na brýlové čočky. Stálým zákazníkům poskytujeme slevy, čištění a úpravy brýlí zdarma.

2Václav Antonín - Optik Antonín1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Lázeňská 23, Příbram
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Prodej, výroba i opravy brýlí a optických přístrojů. Prodej kontaktních čoček, dalekohledů. Nabízíme měření očních vad a aplikace kontaktních čoček. Velká nabídka slunečních brýlí.

3OČNÍ OPTIKA JANA SUCHÁ

Husovo náměstí 2347, Rakovník
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Naše oční optika má 100 % školený personál. Nabízíme prodej brýlí, brýlových obrub, slunečních brýlí, slunečních dioptrických brýlí, kontaktní čočky a veškeré příslušenství. Možno vyrobit dioptrické sluneční brýle na míru.

4OPTIK JAS s.r.o.1 pobočka

4.8
★★★★★
★★★★★
(11)
Nám. Arnošta z…, Český Brod
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Oční optika OPTIK JAS s.r.o. vznikla v roce 2008. Nabízí kvalitní produkty, špičkové služby a vstřícný přístup k zákazníkům, kterých si velice vážíme a snažíme se, aby se k nám rádi vraceli. Nabízíme expresní výrobu brýlí, opravy a rovnání brýlí zdarma. Poskytujeme nadstandardní odborné…

5Optik Skrbková s.r.o.

U Kostela 4051/5, Jablonec nad Nisou
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Jsme bezbarierová oční optika s kompletními službami. Nabízíme měření zraku, opravy brýlí, brýle a brýlové komponenty, kontaktní čočky a také výživové doplňky.

6OPTIKA-NOVÁK ALEŠ

náměstí Husovo 80, Český Brod
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Firma Oční optika Aleš Novák byla založena roku 1992. Od roku 2006 působíme v Českém Brodě. Jsme firmou rodinného typu, která klade důraz na kvalitu své práce, kvalitu produktů a kvalitu přístupu k zákazníkovi. Naším cílem vždy byla, je a bude maximální spokojenost zákazníka. Našich zákazníků si…

7Vrána Vlastimil - OČNÍ OPTIK

5.0
★★★★★
★★★★★
(6)
Legerova 29, Kolín Bezdlužná

Prodáváme dioptrické a sluneční brýle, brýlové obruby, čočky, doplňky. Provádíme opravy a čištění brýlí ultrazvukem.

8Chrtek Optik1 pobočka

2.2
★★★★★
★★★★★
(21)
nám. T.G.Masaryka…, Poděbrady III

Chrtek Optik - optika s prodejem dioptrických brýlí, slunečních brýlí a kontaktních čoček. Možnost měření zraku.

9OPTIC STUDIO by Vlaďka Vlková

4.5
★★★★★
★★★★★
(39)
Riegrovo náměstí 2…, Poděbrady
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Optic studio - optika Poděbrady zajišťuje kompletní optické služby, jako je měření zraku, aplikace kontaktních čoček či odborné poradenství při výběru brýlí.

10Mgr.Drápalíková Eva

Palackého třída 126…, Nymburk
Dnes už má zavřeno

Provozuje lékárnu s prodejem farmaceutických přípravků a léčebné kosmetiky. Nabízí širokou škálu lékárenského zboží. Léky na lékařský předpis, volně prodejné léky, a dále zdravotní pomůcky a lékárenskou kosmetiku. Nechybí zde ani zdravotní obuv a potravinové doplňky. Poskytuje také poradenství.


Firmy v dalších lokalitách


Prodej kontaktních čoček v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

V oblasti Střední a Severní Čechy je možné zakoupit kontaktní čočky v několika optikách a lékárnách.

Výhody kontaktních čoček jsou zřejmé. Jsou velmi pohodlné a neomezují v pohybu, což je ideální pro sportovce a aktivní lidi. Dále jsou velmi estetické, protože nezakrývají obličej a neomezují výraznost očí. Kontaktní čočky jsou také vhodné pro lidi s vysokou dioptrií, kteří by jinak museli nosit velmi silné brýle.

v oblasti Střední a Severní Čechy je možné zakoupit kontaktní čočky v několika optikách a lékárnách. Výběr je velmi široký a zahrnuje různé typy čoček, jako jsou jednodenní, dvoutýdenní, měsíční a roční. Dále je možné si vybrat mezi tvrdými a měkkými čočkami, které jsou vhodné pro různé typy očí.

Při výběru kontaktních čoček je důležité brát v úvahu několik faktorů. Patří mezi ně typ očí, dioptrie, alergie a citlivost očí. Proto je vhodné se poradit s odborníkem, který vám pomůže vybrat ty správné čočky.

Výhody kontaktních čoček:
- Pohodlnost a neomezenost v pohybu
- Estetický vzhled
- Vhodné pro lidi s vysokou dioptrií

Typy kontaktních čoček:
- Jednodenní
- Dvoutýdenní
- Měsíční
- Roční
- Tvrdé
- Měkké

Důležité faktory při výběru kontaktních čoček:
- Typ očí
- Dioptrie
- Alergie
- Citlivost očí

v oblasti Střední a Severní Čechy je možné zakoupit kontaktní čočky v několika optikách a lékárnách. Vyberte si ty správné čočky a užijte si pohodlnost a estetický vzhled.