Servis brýlí – Střední a Severní Čechy

Servis brýlí je důležitou službou pro všechny, kteří nosí brýle. v oblasti Střední a Severní Čechy je k dispozici několik optik, které nabízejí tento servis.

1–10 firem z 46 nalezených Filtry

1Václav Antonín - Optik Antonín1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Lázeňská 23, Příbram
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Prodej, výroba i opravy brýlí a optických přístrojů. Prodej kontaktních čoček, dalekohledů. Nabízíme měření očních vad a aplikace kontaktních čoček. Velká nabídka slunečních brýlí.

2Optik Skrbková s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(12)
U Kostela 4051/5, Jablonec nad Nisou Bezdlužná

Jsme bezbarierová oční optika s kompletními službami. Nabízíme měření zraku, opravy brýlí, brýle a brýlové komponenty, kontaktní čočky a také výživové doplňky.

3OPTIKA Š+H

4.9
★★★★★
★★★★★
(12)
Českobratrské…, Mladá Boleslav II
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Oční optika a kontaktní čočky, měření zraku, aplikace kontaktních čoček. Velký výběr brýlových obrub. Široká nabídka korekčních čoček a doplňkového prodeje: pouzdra na brýle a kont. čočky, sluneční brýle, lupy, teploměry. Servis a opravy brýlí.

4Cihlářová Anna- Optik-optometrista2 pobočky

Prodáváme dioptrické a sluneční brýle včetně kontaktních čoček i doplňků, měříme zrak. Provozujeme oční ambulanci.

5Jana Michálková- Optika Jana

Oční optika v Brandýse nad Labem. Optika Jana každoročně poskytuje nové služby podle nejnovějších trendů v oboru oční optiky. Jsme členy České kontaktologické společnosti a Společenstva českých optiků a optometristů.

6Axis Optik s.r.o.13 poboček

5.0
★★★★★
★★★★★
(6)
Pražská 149, Příbram II
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naše firma nabízí dioptrické i sluneční brýle, kontaktní čočky a lupy. Provádíme měření zraku a aplikace kontaktních čoček. Poradenství vizážisty. Zajišťujeme opravy brýlí. Prodáváme dioptrické a sluneční brýle značek Polaroid, Ray Ban, Hannah, Jaguar, Vogue a jiné. Oční optika s bezplatným…

7Hachle Radek - R & I optik

5.0
★★★★★
★★★★★
(28)
Počernická 633/93, Praha 10 - Malešice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme dioptrické, sluneční, ochranné, pracovní a sportovní brýle včetně zhotovení dioptrické korekce do sportovních brýlí. Odborné poradenství při výběru. Měření zraku na nejmodernějších přístrojích včetně pracovní korekce i barvocitu registrovaným optometristou. Aplikujeme kontaktní čočky.…

8EMI Optika s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(22)
Masarykovo náměstí…, Slaný Bezdlužná

Poskytneme Vám kompletní servis od přeměření zraku, po zhotovení brýlí. Nabízíme brýle pro děti i dospělé, levné i exkluzivní desingové kousky. Sluneční brýle, lupy, pouzdra, kontaktní čočky, čistící prostředky.

9Oční optika U Hrušky2 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(49)
Nádražní 144, Rakovník Bezdlužná

Naší strategií je nabízet kvalitní produkty a spolehlivé služby na vysoké odborné úrovni s nevšední péčí a za korektní ceny. Nesnažíme se Vás nalákat na fiktivní slevy a akce. Garantujeme Vám, že za Vaše peníze dostanete nejlepší produkt a služby.

10Koubíková Markéta - oční optika

Provádíme standardní zhotovení brýlí i expresní zhotovení na počkání. Nabízíme brýlové čočky včetně servisu: lepení plastových a letování kovových obrub, čištění ultrazvukem. Prodáváme sluneční brýlové čočky (samozabarvovací – fotochromatické i polarizační). Pouzdra na brýle, šňůrky a další.


Firmy v dalších lokalitách


Servis brýlí v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

1. Oprava poškozených brýlí
Jednou z nejčastějších služeb, kterou servis brýlí nabízí, je oprava poškozených brýlí. To může zahrnovat opravu zlomených ramen, výměnu šroubků nebo opravu poškozených čoček. Většina optik v oblasti Střední a Severní Čechy má k dispozici moderní vybavení a kvalifikované techniky, kteří jsou schopni provést rychlé a efektivní opravy.

2. Úprava brýlí
Další službou, kterou servis brýlí nabízí, je úprava brýlí. To může zahrnovat úpravu nosníku, aby brýle lépe seděly na obličeji, nebo úpravu ramen, aby se brýle lépe držely za ušima. Optikové v oblasti Střední a Severní Čechy jsou schopni provést různé úpravy, aby brýle byly co nejpohodlnější a nejefektivnější.

3. Čištění brýlí
Čištění brýlí je další důležitou službou, kterou servis brýlí nabízí. Optikové v oblasti Střední a Severní Čechy jsou schopni provést důkladné čištění brýlí, aby byly co nejčistší a nejjasnější. To může zahrnovat čištění čoček, rámů a nosníku.

4. Výměna čoček
Pokud jsou čočky brýlí poškozené nebo zastaralé, servis brýlí může nabídnout výměnu čoček. Optikové v oblasti Střední a Severní Čechy mají k dispozici širokou škálu čoček, včetně bifokálních a progresivních čoček, aby se co nejlépe přizpůsobili potřebám zákazníka.

5. Kontrola zraku
Kromě opravy a úpravy brýlí může servis brýlí také nabídnout kontrolu zraku. Optikové v oblasti Střední a Severní Čechy jsou schopni provést oční testy a poradit zákazníkům s výběrem správných brýlí pro jejich potřeby.

Celkově lze říci, že servis brýlí je důležitou službou pro všechny, kteří nosí brýle. v oblasti Střední a Severní Čechy je k dispozici několik optik, které nabízejí širokou škálu služeb, včetně opravy poškozených brýlí, úpravy brýlí, čištění brýlí, výměny čoček a kontroly zraku. Optikové v oblasti Střední a Severní Čechy jsou kvalifikovaní a mají moderní vybavení, aby mohli poskytnout rychlé a efektivní služby.