Školící středisko pro skupiny C, D – Střední a Severní Čechy

Školící středisko pro skupiny C a D v oblasti Střední a Severní Čechy je ideálním místem pro ty, kteří chtějí získat řidičský průkaz pro tuto kategorii vozidel. Toto středisko nabízí širokou škálu služeb, které jsou přizpůsobeny potřebám každého klienta.

1–10 firem z 58 nalezených Filtry

1AUTOCENTRUM PIMES s.r.o.1 pobočka

3.8
★★★★★
★★★★★
(17)
Nad Vršovskou horou…, Praha 10 – Michle
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Chcete se naučit řídit? Pak se přihlaste do naší autoškoly. Nabízíme vám výcvik skupin AM, A1, A2, A, B, BE i výcvik skupin C, D a CE. Zajišťujeme přezkoušení k vrácení řidičského průkazu. Součástí naší autoškoly je školicí centrum, kde vám nabízíme profesní školení řidičů a školení řidičů…

2Autoškola Crkva

4.9
★★★★★
★★★★★
(3)
U Hranic 3221/14, Praha 10 – Strašnice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Chcete se naučit řídit? V Autoškole Crkva vás to naučíme. Nabízíme vám výcvik pro získání řidičského průkazu na motorku, řidičského průkazu na auto, řidičského průkazu na kamion i řidičského průkazu na autobus. Součástí naší autoškoly je školicí středisko.

3Autoškola Málek (Lysá nad Labem)1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Komenského 1534, Lysá nad Labem Bezdlužná Ověřená

Poskytujeme profesní osvědčení a řidičské oprávnění skupin: AM, A1, A2, A, B, B/automat, B+E, C, C+E. Provozujeme školu parkování. Nabízíme kondiční jízdy, vrácení řidičského oprávnění, školení referentů, služby dopravního psychologa.

4AUTOŠKOLA AURA s.r.o.

3.5
★★★★★
★★★★★
(51)
Pod Pekárnami 300/17, Praha 9 - Vysočany
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Autoškola AURA s.r.o. - Akreditované školící středisko Praha, nabízí výcvik všech skupin řidičského oprávnění (A, B, BE, C, CE, D, T) včetně kondičních jízd.

5Autoškola Málek (Nymburk)1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Komenského 779/10, Nymburk Bezdlužná

Poskytujeme profesní osvědčení a řidičské oprávnění skupin: AM, A1, A2, A, B, B/automat, B+E, C, C+E. Provozujeme školu parkování. Nabízíme kondiční jízdy, vrácení řidičského oprávnění, školení referentů, služby dopravního psychologa.

6Bydžovský Radek, Ing. - Autoškola1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(21)
Kaunického 537/2, Čáslav
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Autoškola, školicí středisko. Provozujeme autoškolu v rozsahu skupin A, A1, B, C, CE, D, T. Školení řidičů ve skupinách C, CE, D, DE. Nyní nově nabízíme skupinu B96.

7Pinkas Zdeněk- Autoškola

4.3
★★★★★
★★★★★
(11)
Dr. Beneše 311, Poděbrady Bezdlužná

Výcvik a výuka řidičů, školení na manipulační motorové vozíky všech druhů, školení a přezkušování profesní způsobilosti. Nabízíme profesní školení řidičů všech skupin, referentů, kondiční jízdy, akreditované školící středisko - profesní průkazy.

8Kulhavý Tomáš - Autoškola Kulhavý

4.2
★★★★★
★★★★★
(1)
Leoše Janáčka 883, Kolín Bezdlužná

Provoz autoškoly a akreditovaného školicího střediska. Nabízíme výcvik řidičů všech skupin (A, B, B1, BE, C, CE, D), školení řidičů referentských vozidel, školení profesní způsobilosti (vstupní a pravidelná), certifikace řidičů, kondiční jízdy.

9Krampera Zdeněk - autoškola

4.7
★★★★★
★★★★★
(6)
Tyršova 1393, Benešov Bezdlužná

Autoškola. Řidičské skupiny AM, A1, A, A2, A+B, B, B+E, C. Akreditované školící středisko pro řidiče nákladních vozidel či autobusů. Kondiční jízdy. Otevřeno dle telefonické dohody.

10Vojta Ivan - VTR MOTOR-SPORT2 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(21)
Pražská 1070/63, Brandýs nad Labem Bezdlužná

Provozujeme autoškolu a pneuservis.


Firmy v dalších lokalitách


Školící středisko pro skupiny C, D v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

V oblasti Střední a Severní Čechy je školící středisko pro skupiny C a D vybaveno moderními technologiemi a vysoce kvalifikovanými instruktory, kteří mají dlouholeté zkušenosti v oboru. Díky tomu jsou klienti vždy v dobrých rukou a mohou se spolehnout na to, že získají potřebné znalosti a dovednosti.

Školící středisko pro skupiny C a D v oblasti Střední a Severní Čechy nabízí nejen teoretickou přípravu, ale také praktickou výuku. Klienti se tak mohou naučit všechny potřebné dovednosti, které jsou nezbytné pro řízení vozidel v této kategorii. Díky tomu jsou klienti připraveni na všechny situace, které se mohou vyskytnout na silnicích.

Školící středisko pro skupiny C a D v oblasti Střední a Severní Čechy je ideálním místem pro ty, kteří chtějí získat řidičský průkaz pro tuto kategorii vozidel. Díky moderním technologiím a vysoce kvalifikovaným instruktorům jsou klienti vždy v dobrých rukou a mohou se spolehnout na to, že získají potřebné znalosti a dovednosti.