Svatební účesy – Střední a Severní Čechy

Svatební účesy jsou v oblasti Střední a Severní Čechy velmi důležitou součástí příprav na svatbu. Nejenže musí být krásné a elegantní, ale také musí vydržet celý den.

1–10 firem z 190 nalezených Filtry

1Kadeřnické studio David

4.3
★★★★★
★★★★★
(98)
Makovského 1225/19, Praha 6-Řepy
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Provozujeme dámské, pánské i dětské kadeřnictví. Dále provádíme barvené melírování a stříhání vlasů.

2Studio LV Kutná Hora

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Vocelova 345, Kutná Hora Bezdlužná

Poskytuji dámské, pánské a dětské kadeřnické služby. Nabízím stříhaní, barvení, společenské a svatební účesy, foukanou a trvalou. Studio LV sídlí v příjemných a klidných prostorách v centru Kutné Hory, kde si odpočinete od všedních starostí a budete se soustředit jen sami na sebe.

3Křenková Zuzana

4.5
★★★★★
★★★★★
(124)
Sokolská 166, Kolín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Kadeřnické, kosmetické služby. Solárium, solární nástřik, pedikúra, manikúra, nehtová modeláž. Prodlužování řas, vlasů.

4Pospíšilová Jiřina - kadeřnictví ADRIANA

4.4
★★★★★
★★★★★
(225)
Pražská 18, Kolín Bezdlužná

Dámské, pánské a dětské kadeřnictví. Specializujeme se na společenské a svatební účesy. Prodlužování vlasů značky Hair Talk. Zabýváme se nehtovou modeláží, prodlužováním řas, kosmetikou. Nabízíme širokou nabídku masáží - relaxační, sportovní a masáž lávovými kameny.

5Čížková Eva - KADEŘNICTVÍ MAXIM

Husovo náměstí 170…, Lysá nad Labem
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabídka kadeřnických služeb. Stříhání dětí, dam i pánů. Nabízí svatební účesy, účesy na plesy a další akce. Moderní sestřih, trvalá, barvení i melír. Kadeřnický salón v Lysé n. Labem Maxim.

6Berková Jana

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Na Petříně 934, Kolín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Pedikúra, manikúra. Reflexní terapie. Sportovní, relaxační masáže.

7Lážnovská Dagmar

Tyršova 3224, Kladno Bezdlužná

Nabídka kadeřnických a nehtových služeb.

8Pithartová Eva

Poskytujeme půjčování společenských a také svatebních šatů.

9Smrčková Anna- ANNEX, certifikovaná vizážistka

4.4
★★★★★
★★★★★
(8)
U Rajské zahrady…, Praha 3 -Žižkov

Nabízíme služby vizážisty a stylisty a Image Makera a provádíme barevnou typologii a profesionální poradenství Image muže a ženy s Personal Image Book a účesové poradenství a make-up a líčení - denní a večerní a svatební a na kameru a fotomake-up.

107th Sense spol. s r.o. - Maggie

5.0
★★★★★
★★★★★
(143)
Vinohradská 1417/81, Praha 2 - Vinohrady

Provozujeme půjčovnu i prodejnu svatebních šatů značky Maggie Sottero, společenských i večerních šatů a vhodných doplňků, na přání upravíme šaty na míru. Zajistíme tisk svatebních oznámení, obstaráme snubní prsteny, limuzíny, svatební účesy i kosmetiku.


Firmy v dalších lokalitách


Svatební účesy v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Proto je důležité najít zkušeného a kvalitního kadeřníka, který se specializuje na svatební účesy.

V oblasti Střední a Severní Čechy je mnoho salonů, které nabízejí svatební účesy. Je však důležité vybrat si takový salon, který má zkušenosti s tvorbou svatebních účesů a nabízí kvalitní služby. Kadeřníci v těchto salonech mají zkušenosti s různými typy vlasů a jsou schopni vytvořit účes, který bude dokonale ladit s celkovým vzhledem nevěsty.

Svatební účesy v oblasti Střední a Severní Čechy jsou velmi různorodé. Můžete si vybrat z mnoha stylů, jako jsou například romantické kadeře, elegantní drdoly nebo moderní updo účesy. Kadeřníci v těchto salonech vám mohou také nabídnout různé doplňky, jako jsou květiny, perly nebo korálky, které dokážou účes ještě více zvýraznit.

Pokud hledáte svatební účesy v oblasti Střední a Severní Čechy, je důležité si vybrat takový salon, který vám nabídne kvalitní služby a zkušené kadeřníky. Svatební účes je totiž velmi důležitou součástí vaší svatby a měl by být dokonalý. Proto neváhejte a vyberte si takový salon, který vám nabídne to nejlepší.