Výměna filtru klimatizace – Střední a Severní Čechy

V oblasti Střední a Severní Čechy je výměna filtru klimatizace důležitou záležitostí pro udržení kvality vzduchu v interiéru vozidla. Klimatizace je nezbytná pro pohodlnou jízdu, ale bez správného filtru může být zdrojem nečistot a alergenů.

1–7 firem z 7 nalezených Filtry

1Autoservis Mika s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(3)
U mateřské školy…, Praha 9 - Prosek
Otevřeno do 16:30
Bezdlužná

Servisní síť BOSCH CAR SERVICE Autoservis Mika s.r.o. Praha 9 - Prosek provádí opravy všech vozidel, měření emisí, revize LPG, diagnostika, geometrie, elektrikářské práce, renovace světel, klimatizace, pneuservis, test tlumičů, zajištění STK, správy vozových parků, odtahová služba a další odborné…

2GPD a.s. - gpd.cz4 pobočky

4.1
★★★★★
★★★★★
(2)
Předmostí 1860/6, Děčín
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

APT Servis s.r.o. Autoservis a pneuservis. Prodej disků, pneumatik a náhradních dílů. E-shop.

3Chára Sport, a.s.18 poboček

4.4
★★★★★
★★★★★
(71)
Jeremiášova 947/16, Praha 5
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Pneuservisní služby pro osobní, nákladní, zemědělské, průmyslové vozy a motocykly. Dále nabízíme autoservisní služby, především podvozkových částí osobních automobilů (seřízení geometrie, brzdy, tlumiče, výfuky), výměnu oleje a filtrů, ale také servis klimatizací, dezinfekci a čištění interiérů…

4AIRCLIMA service, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Elišky Přemyslovny…, Praha 5 -Zbraslav Bezdlužná

Provádíme dodávky a také montáže tepelných čerpadel a klimatizace a dále i vzduchotechniky a děláme opravy a výměny dílů jako potrubí a digestoře i filtry a jiné a děláme revize úniku chladiva.

5FREE-THERM, s.r.o.2 pobočky

4.5
★★★★★
★★★★★
(11)
U Skladiště 421/15, Ústí nad Labem Bezdlužná

Firma Free-therm s.r.o. se specializuje se na prodej, montáž a servis energeticky úsporných, ekologických zařízení pro vytápění a filtraci vzduchu. Dodáváme a servisujeme zařízení jak pro rodinné domy tak firemní budovy za použití tepelných čerpadel, klimatizací a čističek vzduchu. Další aktivitou…

6KALIX s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
U Rybníka 2224/14, Jablonec nad Nisou Bezdlužná

Působíme v oboru vzduchotechniky a klimatizace včetně servisních služeb a dopravy. Zajišťujeme projektovou dokumentaci vzduchotechniky a posuzujeme stávající systémy. Poskytujeme odborné konzultace, provádíme studie a navrhujeme řešení.

7AW COOL, s.r.o.1 pobočka

4.8
★★★★★
★★★★★
(4)
Jabloňová 2136/11, Praha 10 - Záběhlice Bezdlužná

Firma se zaměřuje na dodávky, instalace a servis chladičů, výměníků tepla, chladicích a mrazících boxů, temperačních zařízení, klimatizací, tepelných čerpadel, filtrací a šroubových, pístových a vysokotlakých kompresorů.


Firmy v dalších lokalitách


Výměna filtru klimatizace v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Proto je nutné pravidelně měnit filtr klimatizace, aby se minimalizovalo riziko zdravotních problémů a zároveň se prodloužila životnost klimatizace. V oblasti Střední a Severní Čechy je možné najít řadu odborníků, kteří nabízejí výměnu filtru klimatizace za přijatelnou cenu a s garancí kvality.