Zkušebny zbraní, střeliva – Střední a Severní Čechy

V oblasti Střední a Severní Čechy se nachází mnoho zkušeben zbraní a střeliva, které jsou využívány pro testování a vývoj nových zbraní a střeliva. Tyto zkušebny jsou vybaveny moderní technologií a umožňují testování různých typů zbraní a střeliva v různých podmínkách.

1–1 firem z 1 nalezených Filtry

1CARDAM s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Pražská 636, Dolní Břežany
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

CARDAM s.r.o., se sídlem Pražská 636, 252 41, Dolní Břežany, v okrese Praha - západ a v kraji Střední Čechy, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 263635, Městský soud v Praze. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2016. Pracuje u nás 10 - 19 zaměstnanců. Předmětem…


Firmy v dalších lokalitách


Zkušebny zbraní, střeliva v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Díky těmto zkušebnám je možné získat důležité informace o výkonu a spolehlivosti zbraní a střeliva, což je klíčové pro zajištění bezpečnosti a účinnosti těchto produktů. Zkušebny v oblasti Střední a Severní Čechy jsou proto velmi důležité pro celou zbrojní průmyslovou oblast.

V oblasti Střední a Severní Čechy se nachází také mnoho výrobců zbraní a střeliva, kteří využívají zkušeben pro testování svých produktů. Tyto výrobci se mohou spolehnout na kvalitní a přesné testování, které jim umožní zlepšit své produkty a získat konkurenční výhodu na trhu.

Celkově lze tedy říci, že zkušebny zbraní a střeliva v oblasti Střední a Severní Čechy jsou klíčové pro zajištění bezpečnosti a účinnosti těchto produktů. Díky nim mohou výrobci zbraní a střeliva zlepšovat své produkty a zákazníci se mohou spolehnout na kvalitní a spolehlivé produkty.