Servis trenažérů – Střední a Severní Čechy

Servis trenažérů v oblasti Střední a Severní Čechy je nezbytný pro udržení kondice a zdraví. Kvalitní servis zajistí, že vaše trenažéry budou vždy v perfektním stavu a připraveny k použití.

1–2 firem z 2 nalezených Filtry

1Magnetic Fields s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(2)
Dvorecké náměstí…, Praha 4 - Podolí Bezdlužná

Provozujeme servis a půjčovnu lyží, provozujeme lyžařské centrum. Prodáváme kompletní lyžařské oblečení a vybavení. Využití lyžařského trenažéru.

2Jahn Martin- ATOMBIKE - jízdní kola

3.7
★★★★★
★★★★★
(304)
Evropská 66/34, Praha 6
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provádíme servis veškerých jízdních kol všech typů a značek. Jsme authorizovaný servis Trek, Gary Fisher, Giant, Amulet, provádíme veškeré generálky. Servis odpružených vidlic a tlumičů Rock Shox, Marzocchi, Fox, Suntour, RST a dalších. Lakování rámů, zakázková stavba jízdních kol dle představ…


Firmy v dalších lokalitách


Servis trenažérů v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Bezpečnost a spolehlivost jsou klíčové faktory, které by měl servis trenažérů v oblasti Střední a Severní Čechy garantovat. Profesionální servis také může prodloužit životnost vašich trenažérů a ušetřit vám peníze na nákup nových zařízení. Nezapomeňte, že pravidelný servis je důležitý pro udržení vašeho zdraví a kondice. Kontaktujte servis trenažérů v oblasti Střední a Severní Čechy a ujistěte se, že vaše zařízení bude vždy v perfektním stavu.