Těhotenská poradna – Střední a Severní Čechy

1–10 firem z 69 nalezených Filtry

1MUDr. Pavel Spěváček1 pobočka

Riegrova 637, Roudnice nad Labem
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná Ověřená

Gynekologická ordinace poskytuje komplexní péči o ženu včetně diagnostiky, prevence, léčby, ultrazvuku a poradenství. Těhotným pacientkám nabízí komplexní těhotenskou péči: dispenzarizace, screening, 3D ultrazvuk plodu včetně videozáznamu, příprava otce k porodu.

2Gynekologie MUDr. Ivana Kuklová, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(27)
Vrchlického 802/46, Liberec
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná Ověřená

Gynekologická ordinace zabývající se komplexní gynekologickou péčí o ženy, očkováním proti hpv virům. Provádíme ultrazvukové vyšetření a provozujeme těhotenskou poradnu. Více informací naleznete na našich internetových stránkách. Kontaktujte nás!

3MUDr. Martin Koleška s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(11)
Revoluční 765/19, Praha 1
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná Ověřená

Provozujeme gynekologickou ordinaci. MUDr. Martin Koleška je lékařem v oboru gynekologie a porodnictví. Mezi naše služby patří preventivní prohlídky, těhotenské poradenství a zavádění nitroděložních tělísek. Kontakty a ordinační dobu naleznete na našich internetových stránkách.

4MUDr. LANDR s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(5)
Bezručova 2064, Turnov
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná Ověřená

Provozujeme gynekologickou ordinaci zabývající se komplexní gynekologickou péčí o ženy, těhotenstvím a ultrazvukovou diagnostikou.

5MUDr. Landová Jaroslava

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Masarykova 214/19, Lysá nad Labem
Otevřeno od 7:45
Bezdlužná

Gynekologická soukromá ordinace. Poskytuje komplexní gynekologickou a porodnickou ambulantní péči Všechny metody moderní antikoncepce. Základní diagnostiku a léčbu předrakovinných stadií. Základní diagnostiku a léčbu neplodnosti v úzké spolupráci s IVF centrem. Diagnostické testy vrozených…

6Holbová Alena MUDr.

Soukromá ordinace gynekologie a porodnictví poskytuje kompletní péči. V ordinaci provádíme také vyšetření SONO a kardiotokograf.

7GynPohl s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Nerudova 686, Kralupy nad Vltavou
Otevřeno od 15:00
Bezdlužná

Gynekologická ordinace GynPohl s.r.o. nabízí komplexní služby - preventivní prohlídky, ultrazvuk, prevence onemocnění prsu, volba vhodné antikoncepce, očkování proti HPV, chirurgická léčba hemoroidů, biolampa, očkování proti karcinomu děložního čípku. Pro nastávající maminky vede těhotenskou…

8Systém asistovaného hubnutí s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Boleslavská tř.…, Nymburk Bezdlužná

Jde o propracovaný soubor praktických opatření od denní komunikace s klientem přes konkrétní pokyny, co má udělat, a psychologických vazeb a tlaků, které zaručují přesný denní sestup hmotnosti (není pravda, že to nejde, tento mýtus jsme zbořili).

9MUDr. Klumpar Milan - gynekologicko-porod.ambulanc

5.0
★★★★★
★★★★★
(10)
Lázeňská 363/5 , Poděbrady III
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provoz soukromé gynekogicko porodnické ambulance. Gynekologicko-porodní ambulance v Poděbradech pod vedením pana primáře Milana Klumpara Vám nabízí komplexní ambulantní péči v oblasti gynekologie a poradenství. Pro nastávající maminky poskytujeme těhotenskou poradnu. V naší ambulanci vyšetřujeme…

10MUDr. Františka Ihnatíková - Gynekologická ordinace

5.0
★★★★★
★★★★★
(12)
Kouřimská 915, Kutná Hora
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Preventivní, diagnostická a léčebná gynekologická péče, antikoncepční, těhotenská a klimakterická poradna. Preventivní prohlídky na objednávku, při akutních potížích kdykoli.


Firmy v dalších lokalitách


Těhotenská poradna v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Těhotenská poradna najdete 69 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 62 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 21 firem v regionu Střední a Severní Čechy.