Výroba obalů z vlnité lepenky – Střední a Severní Čechy

V oblasti Střední a Severní Čechy se nachází řada firem, které se specializují na výrobu obalů z vlnité lepenky. Tyto obaly jsou velmi oblíbené díky své odolnosti a ochraně zboží při přepravě.

1–10 firem z 33 nalezených Filtry

Poptat více firem Vyberte firmy Zrušit

Zabýváme se kartonážní výrobou a výrobou obalů z vlnité lepenky. U nás zakoupíte širokou škálu průmyslových krabic a papírových obalů. Navrhujeme i obaly na míru pro vaše výrobky. Součástí našich služeb je potisk kartonů pomocí flexotisku.

Poslat poptávku mnkartonaz.cz 607 826 018

Společnost CZECHOBAL s.r.o. je velkoobchodní a výrobní firma zaměřená na kompletní dodávky obalových materiálů včetně vlastní výroby vložkovaných papírových pytlů.

Poslat poptávku czechobal.cz 327 314 523

Jsme výrobci obalů z vlnitých lepenek a dodavatelé obalových materiálů. Jsme středně velká firma se sídlem v Opatovicích I. u Kutné Hory, vyrábíme ve vlastních prostorách. Dodáváme naše výrobky a obaly firmám po celé České republice.

Poslat poptávku kohap.cz 327 594 666

Vyrábíme a prodáváme obaly z hladkých i vlnitých lepenek.

Poslat poptávku okbox.cz 326 728 362

Firma Kartonáž Toušeň s.r.o. působí na trhu od roku 1993. Firma se zaměřuje na výrobu krabic a obalů. Vyrábí veškeré druhy krabic dle normy FEFCO (Mezinárodní federace výrobců vlnitých lepenek), proložky a kříže.

Poslat poptávku kartonaztousen.cz 326 992 304

Společnost Alumex je výrobcem a dodavatelem střešních konstrukcí. Zajišťují veškeré stavební práce, včetně realizace střechy na klíč a dodávky materiálu. Provádí pokrývačské, klempířské, tesařské a zednické práce. Specializují se na klasické šikmé střechy ale i na střechy ploché. Alumex vyrábí na…

Poslat poptávku alumex.cz 283 981 252

Vyrábíme obaly z vlnité lepenky a kartonu, kartonové krabice, papírové krabice s víkem, kartonové obaly. Zakázková výroba krabic. Průmyslová kartonáž. Bublinkové a stretch fólie. Konzultace, poradenství, vzorkování. Běžné rozměry a typy krabic z tří až pětivrstvé vlnité lepenky skladem. Výrobní…

Poslat poptávku krabice-praha.cz 266 311 239

Dodavatel materiálů pro polygrafii, obalových materiálů a řešení, materiálů a technologií pro výrobu reklamy a tisk.

Poslat poptávku paperlinx.cz 844 111 175

Výroba vlnité lepenky, obalů z vlnité lepenky, kartonáže (klopové krabice, tvarové výseky, proložky, displaye), optimalizace obalů a logistiky, zákaznický servis pro menší i velkoodběratele, vlastní vývojové středisko, širokospektrální možnosti potisku.

Poslat poptávku thimm.de 315 617 111

Naším oborem je výroba hladké strojní a slepované kartonážní lepenky, obalů z hladkých a vlnitých lepenek. Dále vykupujeme a provádíme zpracování sběrového papíru a skartaci papírových dokumentů dokonalým znehodnocením ve vířivém rozvlákňovači. Obraťte se na nás!

Poslat poptávku sevpap.cz 417 571 574

Výroba obalů z vlnité lepenky v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Výroba obalů z vlnité lepenky je proces, který vyžaduje zkušenosti a kvalitní materiály. Firmy v oblasti Střední a Severní Čechy se pyšní moderními technologiemi a špičkovými stroji, které umožňují výrobu obalů různých velikostí a tvarů. Díky tomu jsou schopny vyhovět potřebám různých zákazníků a zajistit jim kvalitní a bezpečný obal pro jejich zboží. Výroba obalů z vlnité lepenky je tedy v oblasti Střední a Severní Čechy velmi rozvinutá a nabízí zákazníkům širokou škálu možností.

×

Online poptávka

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.