Plavání pro těhotné – Střední a Severní Čechy

1–4 firem z 4 nalezených Filtry

1Cordeus a.s.- Centrum trvalého zdraví1 pobočka

V centru je fyzioterapie a masáže a detoxikace a hydrocolon. Dále nabízíme hubnutí a alternativní medicín i reiki a rodinné konstelace i pilates a joga. Provozujeme orientální tance a cvičení pro těhotné. Máme zde i bazén a sauna a koupele i zábaly a plavání kojenců a aquagymnastika.

2Centrum trvalého zdraví, o.p.s.

Poskytujeme fyzioterapie, masáže a detoxikace, hydrocolon, hubnutí i alternativní medicínu, reiki a rodinné konstelace, pilates a jogu či orientální tance a cvičení pro těhotné. Dále nabízíme bazén, saunu, koupele a zábaly, plavání kojenců a aquagymnastiku.

3Bc. Marková Lucie, DiS.

4.7
★★★★★
★★★★★
(12)
Křivenická 450/21, Praha 8 Čimice

Specializujeme se na předporodní přípravu, návštěvní službu po porodu, plavání pro rodiny a děti, laktační poradenství. Nabízíme cvičení a plavání pro těhotné, příprava otců k porodu, masáže kojenců, Aquaaerobik, vaničkové plavání a další.

4Studio pro ženy s.r.o.1 pobočka

4.1
★★★★★
★★★★★
(16)
Husova 85/6, Říčany Bezdlužná

Provozujeme cvičení pro těhotné a ženy po porodu. Nabízíme dietní kurzy a plavání kojenců.


Firmy v dalších lokalitách


Plavání pro těhotné v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Plavání pro těhotné najdete 4 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 4 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 1 firem v regionu Střední a Severní Čechy.