Prodej horských penzionů – Střední a Severní Čechy

1–6 firem z 6 nalezených Filtry

1Sportovní klub Černošice - zimní stadion1 pobočka

Provoz zimního stadionu. Sportovní klub. Nabídka bruslení pro veřejnost. Možnost ubytování na zimním stadionu. Nábor kluků i holek do hokejové školy.

2Šolc REALITY s.r.o.1 pobočka

3.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Patočkova 1953/45, Praha 6-Břevnov
Otevřeno do 16:30
Bezdlužná

Naše realitní kancelář se specializuje na prodej a pronájem bytů, domů, chat, pozemků a nebytových prostor a veškerý servis s tímto spojený. Zajistíme také právní servis, pojištění nemovitostí, hypoteční, projekční, geodetické a notářské služby. Aktuální byty na prodej najdete na našem webu.

3REALART s.r.o.

Poskytování služeb realitní kanceláře.

4Convey Agency s.r.o.

Nabízíme kompletní realitní a právní a finanční servis. Zprostředkujeme nákup a prodej a pronájem domů i bytů a penzionů a chat a chalup a pozemků a komerčních prostor. Zajistíme hypotéku i úvěr a odhad i daň.

5Selský Dvůr Braňany1 pobočka

3.7
★★★★★
★★★★★
(1)
Bílinská 16, Braňany

Jezdectví, restaurace, ubytování, teambuilding, rauty, svatby, firemní akce, školení, školní výlety, grilování, rodinné akce, oslavy.

6REKA - GROUP s.r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(1)
Spálená 93, Praha 1 Bezdlužná

Realitní společnost nabízí posudky nemovitostí, odkup nemovitostí, řešení exekucí nemovitostí a právní servis. Prodej a pronájem pozemků, chat, chalup, kanceláří, skladů, obchodů, restaurací, hotelů a penzionů.


Firmy v dalších lokalitách


Prodej horských penzionů v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Prodej horských penzionů najdete 6 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Střední a Severní Čechy.