Projektování nízkoenergetických dřevostaveb – Střední a Severní Čechy

Projektování nízkoenergetických dřevostaveb je v oblasti Střední a Severní Čechy stále více populární. Tento trend je dán nejen ekologickými hledisky, ale také vysokou úsporou nákladů na energie.

1–10 firem z 89 nalezených Filtry

1KONVA - ENGINEERING s.r.o.

Provádíme rekonstrukce, dodávky a montáže lehké prefabrikace, akustických a tepelných izolací.

2Pospíšil Vladimír, DiS.

Montované dřevostavby, střechy. Tesařské práce. Působíme převážně ve Středočeském kraji v okolí měst: Kolín, Kutná Hora, Čáslav, Poděbrady, Nymburk, Zásmuky, Kostelec nad Černými lesy, Český Brod, Praha, Benešov, Pardubice, Přelouč...

3Recolo, s.r.o.

Výstavba rodinných domů, chalup, roubenek a srubů. Nabídka projektové a inženýrské činnosti.

4Černický s.r.o.

Provádíme stavební práce se zaměřením na výstavbu rodinných domů na klíč a rekonstrukce starších domů. Lité potěry průmyslové podlahy.

5Kratochvíl Richard, Ing. - STAVEBNÍ PROJEKTY PRAHA ZÁPAD

Nabízíme projektování rodinných i bytových domů, rozpočty a energetické průkazy domů. Zpracovávám energetické průkazy. Vypracovávám individuální projekty staveb nebo také srubových staveb či dřevostaveb. Projektujeme rodinné i bytové domy, provádíme rozpočty a energetické průkazy domů.

6Alfaservice s.r.o.1 pobočka

Společnost se zabývá zejména stavební činností se zaměřením na pozemní stavitelství. Hlavním předmětem podnikání je realizace staveb včetně jejich změn, udržování a odstraňování. Firma provádí veškeré stavební práce a projekty – kompletní stavby, rekonstrukce i revitalizace rodinných a bytových…

7ConPass, s.r.o.1 pobočka

Nabízíme projektovou činnost, tecchnický dozor, inženýring a vše kolem staveb.

8DIREKT REAL s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Golčova 486, Praha 4 - Kunratice Bezdlužná

Stavební firma, realizace nízkoenergetických i pasivních staveb - dřevostaveb. Realizace vlastních developerských projektů. Komplexní servis od projektové dokumentace po realizaci RD.

9A-SAS-UNO, spol. s r.o.

Specializujeme se na stavební činnost, nabízíme instalaci garážových i vjezdových vrat či projektování i realizaci dřevostaveb a rodinných domů. Potřebujete projekt na váš nový dům? Potřebujete jakékoliv úpravy na vašem pozemku v domě nebo bytu? Nabízíme široký sortiment stavebních prací: Od…

10Sokol Zdeněk1 pobočka

Naším oborem provádění klempířských, pokrývačských a výškových prací. Opravy a montáže střech. Domy na klíč a dřevostavby, izolační a zateplovací práce. Zajišťujeme projekční činnost.


Firmy v dalších lokalitách


Projektování nízkoenergetických dřevostaveb v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Dřevostavby jsou navíc velmi estetické a příjemné na pohled. Pokud hledáte kvalitní projektování nízkoenergetických dřevostaveb v oblasti Střední a Severní Čechy, můžete se spolehnout na zkušené odborníky s dlouholetou praxí. Ty vám pomohou s výběrem vhodného projektu a zajistí, aby vaše nová dřevostavba splňovala všechny požadavky na kvalitu a energetickou úspornost.